ISBN

9788324045600: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/pragnienie-metafizyczne-karol-tarnowski-28371u

Cena:


Zarządzanie przedsiębiorstwami społecznie odpowiedzialnymi a globalne procesy integracyjne

Autor: Stanisław Brzeziński

Książka jest przeznaczona dla osób zajmujących się zagadnieniami zarządzania przedsiębiorstwami w kontekście zrównoważonego rozwoju. jak też wpływu globalnych trendów makroekonomicznych na funkcjonowanie podmiotów rynkowych.

Wydawnictwo: PWE

Cena: 45


Silver – trzecia księga snów

Autor: Kerstin Gier

Wielki finał Trylogii Snów! Są na świecie ludzie. którzy mają dostęp do snów. Z marzeń sennych można się bardzo wiele dowiedzieć  – pogrzebać w świadomości i podświadomości. Można też popchnąć śniącego do czynów. których nigdy nie dopuściłby się na jawie… Główna bohaterka serii. Liv Silver. ma same kłopoty. Jej antagonista Arthur rośnie w siłę. blogerka Secrecy wie coraz więcej. a groźna Anabel znów pojawia się na sennych korytarzach. Liv musi połączyć siły z przyjaciółmi. żeby chronić siebie i bliskich przed niebezpieczeństwem. które czyha na jawie i we śnie.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32.7szkoła gry na fortepianie fryc pdf, za stare grzechy, ryby biologia, danuta noszczyńska, jod leczy pdf, metodologia łobocki, biblioteka internetowa, zmień swoje życie w 30 dni, książki o rewolucji francuskiej, frigiel, medaliony interpretacja, zajęcia rewalidacyjne scenariusz, pamiętnik barok, puc bursztyn i goście karty pracy, alec pdf…