Pamiętniki Jonasza i inne apokryfy

Autor: Cyprian Klahs

Pamiętniki Jonasza i inne apokryfy to zbiór dwunastu opowieści. w których autor proponuje nam osobiste odczytanie Księgi. Bohaterami są zwykli ludzie. podobni nam. poszukujący Boga i samych siebie. dojrzewający w walce. zmagający się z zadaniami. które często przekraczają ich siły. Ludzie radujący się każdym dniem i oczekujący spełnienia Obietnicy.

„Każdy z nas czyta i rozumie to. co czyta. w świetle swojego doświadczenia. wiedzy. wiary. wrażliwości. pragnień i obaw. Dlatego można powiedzieć. że każdy ma swoją Biblię. choć oczywiście zawsze to. co dane – tekst Pisma – jest pierwotne. podstawowe i zobowiązujące. Objawienie staje się jednak objawieniem dopiero wtedy. kiedy na nie reagujemy i jakoś odpowiadamy. nie ma innej możliwości”.

Cyprian Klahs

:

Cena:


Dom dla Moli. Zaopiekuj się mną

Autor: Holly Webb

Poznaj kolejną książkę z bestsellerowej serii Zaopiekuj się mną!

Ania spędza wakacje z małą siostrzyczką i brakuje jej koleżanek do wspólnych zabaw. Pewnego dnia poznaje na plaży grupkę rówieśników i jest bardzo szczęśliwa. że może z nimi wspólnie spędzać czas. Niespodziewanie na plaży pojawia się też szczeniaczek. Widać. że jest bardzo samotny. zaniedbany i bardzo tęskni za prawdziwym domem i właścicielem. Ania wspaniale opiekuje się pieskiem. Mała Moli wreszcie jest szczęśliwa i czuje się kochana. Ale czy dziewczynka da jej nowy dom i będzie się nią już zawsze opiekować?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 9.99laura i filon, wiesław wernic książki, wais-r pl, rynki finansowe sławiński, paweł piasecki, stulecie winnych o której, ucicha, biskupstwo poznańskie, pascal mercier, śmierc pułkownika, adam michnik młody, świst przekręt, dawid kornaga, janusz kowal, jak nie dać sobą manipulować pdf…