Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:


Strażnicy

Autor: Wojciech Giedrys

To nie jest typowy kryminał – choć są zwłoki. jest zagadka. jest policjant i jest nawet zaginiony dziennikarz śledczy lokalnej gazety. Kryminał jest tym przypadku tylko formą i środkiem. To nie jest powieść o toruńskich Żydach. zawłaszczeniu ich mienia. a tym bardziej powieść o torunianach i Toruniu. i ich bezwzględności. Bo ona mogła mieć miejsce w Toruniu i mieć miejsca nie musiała. W tej książce brakuje głównego bohatera. Tylko niektóre wątki nawiązują do prawdziwych wydarzeń. Większość to fikcja – to przede wszystkim poszukiwanie człowieka i jego miejsca na Ziemi. wśród rodziny. znajomych. przyjaciół. na ulicy. na klatce schodowej lub w mętnej wiślanej wodzie i zastygłym spojrzeniu topielca.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


ISBN

9788365648273: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/sektor-kolejowy-w-polityce-transportowej-unii-europejskiej-engelhardt-juliusz-133983u

Cena:


ISBN

9788380322820: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/kontener-marek-bienczyk-135262u

Cena:medaliony profesor spanner, zarządzanie szkołą, dariusz kala, kto sieje wiatr, j słowacki balladyna, java pdf, janusz ryba, książki harlequin za darmo, eumeswil, kali linux testy penetracyjne pdf, upiorny legat, etymologia słów online, arma 2 dayz, intertekstualizm, bogowie honor ankh morpork, idiota dostojewski, marta abramowicz dzieci księży, libra.ibuk, saga braci steelów. tom 1. pożądanie pdf, jak ludzie dobierają się w pary, joanna jax drugi brzeg…