W ruinie

Autor: autor zbiorowy

W ruinie to już czwarty zbiór opowiadań polskich fanów Uniwersum Metro 2033. inspirowanych postapokaliptycznym światem Dmitrija Glukhovsky’ego i wyłonionych w corocznym konkursie wydawnictwa Insignis i portalu metro2033.pl.

Ewenementem na polskim rynku wydawniczym jest to. że fanowską twórczość wydajemy drukiem w takim samym bestsellerowym nakładzie jak regularne tomy serii Uniwersum Metro 2033.

Bezpłatny zbiór opowiadań W ruinie jest dołączany do powieści Denisa Szabałowa Uniwersum Metro 2033: Prawo do zemsty.

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 0


30722

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-zatrudniac-pracownikow-tymczasowych-po-zmianach-od-1-czerwca-2017-r-monika-fraczek-30722u

1

:

Cena:


Światło. które utraciliśmy

Autor: Jill Santopolo

„Spektakularna powieść”.

Emily Giffin

„Nauczyłeś mnie. że zawsze trzeba szukać piękna. W ciemności. w ruinach potrafiłeś odnaleźć światło. Nie wiem. jakie piękno i jakie światło teraz odnajdę. Ale spróbuję. Zrobię to dla ciebie. Bo wiem. że ty zrobiłbyś dla mnie to samo”.

Lucy i Gabe poznali się 11 września 2001 roku. Gdy wieże WTC runęły. a pył przykrył Nowy Jork. zrozumieli. że życie jest zbyt kruche. by przeżyć je bez pasji i emocji. I zbyt krótkie. by nie być razem.

Wkrótce jednak Gabe postanawia przyjąć pracę reportera na Bliskim Wschodzie i wtedy wszystko się zmienia. Lucy dowiaduje się o jego decyzji w dniu. w którym produkowany przez nią program telewizyjny zdobywa nagrodę Emmy

24: https://woblink.com/ebook/oblicza-umyslu-ken-robinson-30959u

Cena:


Porwanie na Krecie

Autor: Rick Stroud

Kreta od pierwszych dni hitlerowskiej okupacji spływała krwią mieszkańców. Na tak strategicznej wyspie Führer nie mógł pozwolić sobie na nieporządek. O nazistowski Ordnung dbał „Rzeźnik z Krety”. gen. Friedrich-Wilhelm Müller. Nic więc dziwnego. że to właśnie on. a w wyniku zmiany planów – jego następca. gen. Heinrich Kreipe. stał się celem akcji porwania. zorganizowanej przez agentów SOE i grecki ruch oporu. O pełnej napięcia nocy 26 kwietnia 1944. a także przygotowaniach do niej i jej następstwach. opowiada Rick Stroud w książce „Porwanie na Krecie”. wydanej przez Grupę MEDIUM w ramach serii „Szerokie Horyzonty”.

Rick Stroud. posiadający doświadczenie nie tylko pisarza. ale i reżysera telewizyjnego. w pracy nad k

23.2: https://woblink.com/ebook/praktyki-hrm-najlepsze-studia-przypadku-z-polskiego-rynku-praca-zbiorowa-30699u

Cena:


ISBN

9788380873056: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/60-sekund-dziennie-by-zarzadzac-lepiej-adam-debowski-grzegorz-skibinski-30727u

Cena: Grzegorz Skibiński


ISBN

9788379492138: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/wladcy-nocy-zlodzieje-snow-eugeniusz-debski-31145u

Cena:


Canyon Walls

Autor: Zane Grey

The western novels by Zane Grey have been a source of imagery about the American West for almost the entire twentieth century. The plots and characterizations of Grey’s popular novels set in the American West have been thoroughly examined and it is clear that his works acquired a fundamental role in the creation of western imagery. Gunslinger Smoke Bellows leaves behind a violent past in Arizona to begin a new life in Utah. where he finds a ranch that needs the touch of a strong man in order to thrive – and a reason to live. This story is filled with great descriptions of the land and characters who do what they had to do to survive the climes of the West. There is love and betrayal. and faithfulness and unfaithfulness. great animals. and solid story telling to keep you entertained.

Wydawnictwo: KtoCzy

Cena: 14.9


Wstań

Autor: Piotr Modzelewski

Autor czerpiąc z wielu podejść terapeutycznych. wiedzy naukowej. statystyk. własnych doświadczeń terapeutycznych i życiowych stara się. oprócz zaproponowania konkretnych technik radzenia sobie ze złym samopoczuciem. zmotywować czytelnika. by wstał.

Małgorzata Osowiecka – psycholog. dziennikarka. Uniwersytet SWPS

 

Podejście interdyscyplinarne. łączące metody psychologiczne. porady odnośnie aktywności fizycznej i żywienia oraz wiedza merytoryczna poparta mnogością przykładów ‚z życia wziętych’ to cechy. które zdecydowanie wyróżniają tę pozycję wśród innych dostępnych na rynku.

Justyna Żywna – psycholog. dietetyk www.libra-psychodietetyk.pl

 

Książka jest bardzo ciekawą propozycją dla osób. które obserwują u

29.9: https://woblink.com/ebook/mma-fighter-szansa-vi-keeland-30681u

Cena:boys from hell pdf, piotrowski jerzy, dieta dr mosleya pdf, odzyskanie czasu, grzegorz godawa, windows form, gatunki dziennikarskie pdf, powiem ci coś, czarne stopy audiobook, fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej pdf, zadania administracji rządowej, oczami radzieckiej zabawki, amos komeński, joanna jaroszewska, portret damy henry james, bitwa nad jeziorem pejpus, optyka zadania gimnazjum pdf, mów jak mówca pdf, księgarnia ebook za darmo, akta odessy, egzamin gimnazjalny przyrodnicze 2019, roxie rivera…