https://woblink.com/product-publication/download/126219/epub

1:

:

Cena:


Medycyna defensywna

Autor: Daria Bieńkowska

„W konkluzji zawarta jest myśl. że zawsze w prawie deliktów. jak i medycynie defensywnej odbijają się wszelkie problemy społeczne. kulturowe. etyczne i prawne. które dotyczą tak procesu tworzenia prawa. jak i polityki jego stosowania. Autorka zdaje sobie sprawę z trudności. jakie wiążą się z poszukiwaniem właściwego rozwiązania. gdyż w sektorze opieki zdrowotnej obserwujemy wyjątkową ostrość konfliktów i diametralną przeciwstawność wysuwanych racji. Taka postawa świadczy o jej dojrzałości naukowej”.

Z recenzji prof. zw. dr hab. Zdzisława Brodeckiego

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 34


ISBN

9788301197087: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/metody-cad-i-ai-w-inzynierii-elektrycznej-adrian-nocon-126881u

Cena:


Powiedz. że jesteś moja

Autor: Elisabeth Noreback

Każdy myśli. że umarła.

Ty wiesz. że żyje.

Ktoś robi wszystko. żeby ukryć prawdę.

Gdyby twoja roczna córka zaginęła. czy rozpoznałabyś ją dwadzieścia lat później?

Pierwszy szwedzki thriller psychologiczny. który stał się sensacją światowego rynku wydawniczego –

prawa do wydania sprzedano do kilkudziesięciu krajów.

Przekonaj. się. dlaczego!

‚Autorka trzyma czytelnika w bezustannym napięciu i uwalnia go z rozedrganym z emocji sercem dopiero po ostatniej stronie książki’.

BOGFIDUSEN

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31dom lalki ibsen pdf, rise of the tomb raider podtopione archiwa, kilka dni z życia alice, kobieta z charakterem, michał rusinek pypcie na języku, francuski od podstaw pdf, błekitna kropka, rytm życia kępiński, janina petelczyc, łowca szpiegów, command & conquer 3: wojny o tyberium, janusz promocja, falcman, bieguni epub, michał pasterski insight, motywy baśniowe w literaturze, zimbardo psychologia i życie pdf 2012, egzamin ósmoklasisty pdf, mazanek pkm, gwałt gay…