Dobra-noc

Autor: Sabina Waszut

Rok 1934. W maleńkiej wsi Dobra leżącej nieopodal Częstochowy małżeństwu Jadwidze i Michałowi Pecynom rodzi się siódma córka. Według dawnych wierzeń siódma córka w rodzinie mogła stać się zmorą – duszą. która w nocy wychodzi ze śpiącego ciała i dusi wybraną ofiarę. sprowadzając chorobę. a czasem nawet śmierć. I choć w XX wieku teoretycznie nikt już w zmory nie wierzy. a do wsi małymi krokami wchodzi nowoczesność. dziewczyna jest przez wieś odsunięta i traktowana z rezerwą. Jadwiga. która pragnęła syna i po narodzinach Krysi podupadła na zdrowiu. nie potrafi w pełni zaakceptować najmłodszej córki. Nie potrafi obronić jej przed odtrąceniem.

Wszystko zmienia się. gdy do Dobrej przyjeżdża bratanek młynarza – Jura. Chłopak wyraźnie interesuje się Krysią. Młodzi spotykają się w owia

26.9: https://woblink.com/ebook/zycie-na-zamowienie-czyli-espresso-z-cukrem-wilczynska-karolina-135145u

Cena:


ISBN

9788373777415: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/kwantowa-rzeczywistosc-naukowe-wyjasnienie-zjawisk-nadprzyrodzonych-danuta-adamska-rutkowska-136252u

Cena:


Pepiki

Autor: Mariusz Surosz

„Pepiki” to opowieści o ludziach. O ich losach. często tragicznych. ale także o wielkich zwycięstwach. Obok sławnych Czechów. takich jak pisarz Karel Čapek czy urodzony w Karlowych Warach Karl Hermann Frank. hitlerowski zarządca Protektoratu Czech i Moraw. poznajemy postaci mniej znane: amerykańską żonę pierwszego prezydenta Czechosłowacji. astronoma. który walczył o utworzenie wspólnego państwa Czechów i Słowaków. księdza-prezydenta oskarżonego o współudział w ludobójstwie. czeskiego pilota z Dywizjonu 303 i wiele innych osób. ważnych dla historii nie tylko Czech. ale całej Europy.

„Drugie wydanie „Pepików” zostało wzbogacone o sześć nowych rozdziałów. Po co? Aby ten „czechosłowacki elementarz” dla Polaków jeszcze bardziej skomplikować i nadwątlić przek

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Magia związków

Autor: Czelej Anna

Pierwsza na rynku analiza relacji międzyludzkich w oparciu o chińską filozofię przyrody i Księgę Przemian.

Autorka już od kilkunastu lat zgłębia zasady chińskiej filozofii przyrody i żyje według nich. W oparciu o jedno z najwspanialszych osiągnięć myśli ludzkiej – Księgę Przemian. zwanej Księgą Yi Jing – analizuje przypadki zaburzonych relacji i przedstawia sposoby ich naprawy.

Czy wiesz. że przyczyną toksycznych związków mogą być emocje? 

Według chińskiej filozofii przyrody to właśnie one determinują nasze działanie i postępowanie. a przez to wpływają na wszelkie relacje i są przyczyną ich zaburzeń. Jeśli czujesz. że związki. w których żyjesz: rodzinne. partnerskie czy damsko-męskie. nie są tak naprawdę szczęśliwe. sposobu na ich poprawę poszukaj w naukach chińskich M

:

Cena:


ISBN

9788373777422: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/kurs-astrologii-podrecznik-do-samodzielnej-interpretacji-horoskopu-balbina-pedziwiatr-136190u

Cena:


ISBN

9788373776104: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/autoterapia-sposoby-i-metody-leczenia-duszy-i-ciala-ewa-kulejewska-136499u

Cena:


ISBN

9788301202026: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/publikacje-naukowe-piotr-siuda-piotr-wasylczyk-135851u

Cena: Piotr Wasylczyknike 27, walcząc z ciszą pdf, blanka lipińska kolejne 365 dni chomikuj, sprawdzian z matematyki klasa 4 figury geometryczne część 2 wsip, rekonkwista krucjaty w średniowiecznej hiszpanii, wypożyczalnia internetowa, bartosz szafran, fibak chirurgia, przemysław wywiał, polityka kryminalna pdf, psychologia i zycie zimbardo, matan, konwenansów, zeus to pomyłka chomikuj, zerwa pdf, współcześni poeci polscy, sztuka manipulacji pdf…