ISBN

9788381191333: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/walki-w-obronie-granic-1-9-wrzesnia-kampania-wrzesniowa-w-oswietleniu-niemieckim-alojzy-horak-31791u

Cena:


Sułtan

Autor: Demet Altınyeleklioğlu

Nieoczekiwana śmierć Mehmeda Zdobywcy podczas przygotowań do podboju Rzymu wstrząsa osmańskim pałacem. Władzę przejmuje szehzade Bajazyd. ale matka jego młodszego brata. Dżema. gotowa jest zrobić wszystko. by to jej syn zasiadł na tronie.

Czemu duszę młodego Dżema. który w dzieciństwie nigdy nie pragnął panować. rozpala nagle żądza władzy? Czy nieznające zaspokojenia kaprysy kobiet. które wkroczyły do jego życia. przywiodły go do zguby? Czyje ręce podają mu śmiercionośny kielich – papieża Borgii czy znanej jako Królowa Trucizn pięknej Lukrecji? A może tej. która jest najbardziej kochana?

Od ośnieżonych szczytów gór Küre po splendor osmańskiego pałacu; od potężnych piramid. po zdradzieckie mury zamku joannitów na wyspie Rodos – tu śmiertelne intrygi przeplatają się ze sk

28.99: https://woblink.com/ebook/koszmarne-istoty-ktore-spotykasz-kazdego-dnia-marco-kubis-32048u

Cena:


ISBN

9788372297006: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/srebrne-oczy-five-nights-at-freddy-s-scott-cawthon-kira-breed-wrisley-31891u

Cena: Kira Breed-Wrisley


W stronę nieba

Autor: Andrzej Branicki

Kolejna publikacja Andrzeja Branickiego – autora bestsellera „Na Własne Oczy”. nauczyciela. publicysty. popularyzatora i wielkiego miłośnika astronomii nie jest tradycyjnym podręcznikiem utrwalającym wiedzę astronomiczną. To swoista podróż skłaniająca do przemyślanej obserwacji otaczającej rzeczywistości. starań o zrozumienie tego. co widzimy. a nade wszystko do samodzielnego myślenia. Pozbawiona jest przy tym zbędnych opisów nudnych hipotez i encyklopedycznych informacji.

https://wstronenieba.pwn.pl/

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 59pani jeziora mobi, achaja tom 3, chłopcy z placu broni pdf wolne lektury, barbara jarosz, darmowe ebooki online, historia wewnętrzna pdf, daddy cool penelope ward pdf, mikołaj „jaok” janusz, miedzy niebem a pieklem, monika banasiak młoda, cień ponurego wschodu, jeździec miedziany paullina simons, tess gerritsen umrzeć po raz drugi, czapla ryby i rak streszczenie, pieknamilosc…