Nowe deklaracje VAT za lipiec – jak uzyskać zwrot lub zapłacić podatek z rachunku VAT

Autor: Joanna Dmowska

Od rozliczenia za lipiec 2018 r. obowiązuje nowy wzór deklaracji VAT-7. wersja 18. Natomiast dla rozliczeń kwartalnych. począwszy od rozliczenia za III kwartał 2018 r.. obowiązuje wersja 12 deklaracji VAT-7K. W nowej deklaracji podatnik niebędący osobą fizyczną będzie wpisywał tylko swoją pełną nazwę. Nie trzeba będzie podawać numeru REGON. Natomiast osoby fizyczne nadal będą podawać imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Dla każdego podatnika numer NIP będzie podstawowym identyfikatorem podatkowym.

Publikacja kompleksowo omawia w jaki sposób prawidłowo wypełnić deklarację VAT. aby:

• uzyskać zwrot VAT. a w szczególności w przyspieszonym terminie 25 dni na rachunek VAT lub na rachunek bankowy w b

31.5: https://woblink.com/ebook/galician-polyphony-places-and-voices-alina-molisak-jagoda-wierzejska-130005u

Cena: Jagoda Wierzejska


Druga ręka

Autor: Bonowicz Wojciech

„Druga ręka” to w pewnym sensie książka jubileuszowa. z wyraźnymi odniesieniami do okrągłej rocznicy 50.urodzin; częściowo książka autotematyczna. Utwory będące ukłonem w stronę amerykańskich obiektywistów (wiersze ‚społeczne’. będące zapisem pewnych scen czy sytuacji) sąsiadują tu z tekstami zainspirowanymi przez czeskich surrealistów. Poeta nie wstydzi się pokazać. ile komu zawdzięcza; stąd tytuł tomu. A jednocześnie każe myśleć o drugiej ręce każdego poety – tej. która nie pisze…

Ciekawią mnie wiersze. które operują stosunkowo prostymi środkami. posługują się prostym rysunkiem. a intrygują i wprowadzają czytelników w stan lekkiej dezorientacji. Mam nadzieję. że wiersze z ‚Drugiej ręki’ takie są.

Wydawnictwo: a5

Cena: 19.9seneka książka, luke rhinehart, roczniki kroniki, chemia analityczna kocjan, król edyp wypracowanie, zadania maturalne, poradnik spawalnika, papierowe duchy, elżbieta batory dzieci, prawdziwa królowa, więzień urodzenia, nieetyczne zachowania językowe, e logistyka, marek gągolewski, dyk anestezjologia, cultura animi, podstawy spektroskopii molekularnej pdf…