Wojna i pokój. Tom 7

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych

Autor: dr Danuta Adamska-Rutkowska

Dr Danuta Adamska-Rutkowska jest autorką wielu artykułów poświęconych noetyce. które publikuje w prasie branżowej. Natomiast Danuta Dudzik doznała wielu niezwykłych zjawisk. które opisuje w tej książce. Ich wspólne dzieło mobilizuje do zmiany zachowań i myślenia o otaczającym nas świecie.

Współczesna fizyka kwantowa udowadnia. że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam się dotychczas wydawało. Dzięki tej publikacji zapoznasz się z wynikami najnowszych badań naukowców z wielu krajów. którzy podjęli próby wyjaśnienia zjawisk paranormalnych oraz ich związku z funkcjonowaniem mózgu człowieka. 

W tej książce Autorki wyjaśniają:czym jest rzeczywistość.zjawisko bilokacji i jak jej doś

11.99: https://woblink.com/ebook/pies-baskerville-ow-arthur-conan-doyle-136246u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135058/epub

1:

:

Cena:przedimki a an ćwiczenia dla dzieci do druku, powtórka z geografii gimnazjum pdf, virginia woolf własny pokój pdf, postępowanie karne pdf, markiel, geologia regionalna polski, test przygody odyseusza, złota rękawica, ebook pdf, jestem w niebie, chojan, napraw sie książka pdf, kierkegaard bojaźń i drżenie, dobry chlopak hokeisci pdf, jak pomnażać oszczędności, afirmacja życia co to, polscy podróżnicy xxi wieku, alfabet litery drukowane, magdalena perkowska, model badawczy, biblia epub, organizacja pająk otto skorzenego, sezon burz audiobook…