12 kropel życia

Autor: Katarzyna Nowak

12 kropel życia” to książka oparta na autentycznych faktach. której celem jest przybliżenie codziennego życia osoby pozbawionej zmysłu wzroku. Jej autorami są: Karolina Kasprzak. Katarzyna Nowak i Roman Kawecki. Ilustracje zawarte w książce przygotował Jerzy Łuczak.

Katarzyna Nowak. bohaterka publikacji i współautorka 12 kropel życia. jest osobą niewidomą od urodzenia – utraciła wzrok w wyniku błędu lekarskiego. Ukończyła dwa kierunki studiów (kulturoznawstwo i polonistykę) oraz podstawową i średnią szkołę muzyczną. Jest wokalistką i gitarzystką. z sukcesem występującą na festiwalach i koncertach (jest m.in. laureatką Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie organizowanego przez :

Cena:


Zdrowie na własne życzenie. Tom 2

Autor: Józef Słonecki

Przekręt z profilaktyką proponowaną przed lekarzy medycyny to tylko jeden z tysięcy przykładów. jak propaganda farmakologów i lekarzy stara się wmówić nam. że leczenie chorób to to samo. co dbanie o swoje zdrowie. Tymczasem jest akurat odwrotnie. bowiem zdrowie jest alternatywą dla chorób i – tym samym – czerpiącej z nich zyski medycyny.

 

Co się mówi. gdy ktoś zachorował na jakąś poważną chorobę. na wyleczenie której jest już za późno? Czy wyjaśnia się. że prowadził nieprawidłowy tryb życia i to go doprowadziło do choroby? Nie! Twierdzi się. że za późno zgłosił się do lekarza. albo nie brał przepisanych mu leków. Tym sposobem stwarza się wrażenie. że przyczyną chorób jest… niedobór leków i usług medycznych.

 

Albo takie powiedzenie. że

:

Cena:


12 kropel życia

Autor: Katarzyna Nowak

12 kropel życia” to książka oparta na autentycznych faktach. której celem jest przybliżenie codziennego życia osoby pozbawionej zmysłu wzroku. Jej autorami są: Karolina Kasprzak. Katarzyna Nowak i Roman Kawecki. Ilustracje zawarte w książce przygotował Jerzy Łuczak.

Katarzyna Nowak. bohaterka publikacji i współautorka 12 kropel życia. jest osobą niewidomą od urodzenia – utraciła wzrok w wyniku błędu lekarskiego. Ukończyła dwa kierunki studiów (kulturoznawstwo i polonistykę) oraz podstawową i średnią szkołę muzyczną. Jest wokalistką i gitarzystką. z sukcesem występującą na festiwalach i koncertach (jest m.in. laureatką Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie organizowanego przez :

Cena:


ISBN

978-83-241-6535-3: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/ostrze-czerwonej-kredki-malgorzata-stefaniuk-carol-wyer-31903u

Cena:metodologia pdf, poirot trzecia lokatorka, berwiński, semantyka html, większość bezwzględna mróz, szatur jaworska, gwiazda trapera, skad wracaja litwini, krzysztof czarnota, jennifer probst książki, tokimeki: magia sprzątania w praktyce, ryszard tokarski, koźmiński zarządzanie teoria i praktyka, buntowniczka z pustyni pdf, lego mindstorms ev3. programowanie robotów pdf, michał pasterski opinie, worms oblężenie, www.ibuk.pl, czarny kot (nowela), ali nino, zabić kennedy ego, chłopi władysław reymont, jestem już normalna, gta 5 fragmenty listu, rasutin, twierdza gry, księżyc jest kobietą…