Karamoja. Ostatni Wojownicy

Autor: Robert Ziółkowski

Robert Ziółkowski w swojej najnowszej książce ukazuje kolejny fragment męskiego świata. W „Łowcach głów” i „Wściekłym psie” były to dylematy. jakie przed facetem stawia praca w policyjnej spec jednostce . w „Tuż za rogiem” – mężczyzna uwikłany pomiędzy kobietami. a wymaganiami. jakie stawia mu dzisiejszy świat. „Ostatni Wojownicy” są powrotem do korzeni męskości. odkrywaniem przez białego. cywilizowanego człowieka pierwotnych wartości. które czerpie od żyjących na poziomie neolitu Wojowników niezależnego plemienia Karamojong w północnej Ugandzie. To tęsknota człowieka uwikłanego w skomplikowaną cywilizację za prostymi emocjami i jasnym kodeksem postępowania. Książka podróżnicza. awanturnicza i refleksyjna w jednym.

Wydawn: Replika

Cena: 29.9


Pieniądze albo życie

Autor: Vicki Robin

Od ponad 25 lat książka Pieniądze albo życie należy do obowiązkowych lektur dla każdego. kto pragnie odzyskać możliwość cieszenia się pełnią życia poprzez transformację swoich relacji z pieniędzmi. Setki tysięcy czytelników podążało już drogą wyznaczoną przez przedstawiony w niej program dziewięciu kroków. ucząc się pod kierunkiem Vicki Robin tego. jak żyć w sposób bardziej świadomy i rozważny. przydając swojemu życiu większego niż dotąd sensu i znaczenia. To nowa. gruntownie przepracowana i unowocześniona wersja tej klasycznej już dziś. bestsellerowej pozycji.

Bez względu na to. czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową i wchodzisz w życie finansowe. czy też zmierzasz właśnie ku emeryturze i przejściu w stan spoczynku. książka ta wskaże ci właściwy kieru

24.9: https://woblink.com/ebook/christmas-stories-opowiadania-swiateczne-w-wersji-do-nauki-angielskiego-grzegorz-komerski-marta-fihel-marcin-jazynski-138373u

Cena: Marta Fihel


Geografia społeczna Polski

Autor: Grzegorz Węcławowicz

Prezentowana książka. bazując na dorobku metodologicznym i koncepcyjnym światowej geografii społecznej. ma za zadanie przedstawić sytuację w Polsce – pierwszych dziesięcioleci 21 wieku. Celem autora jest. na tle uwarunkowań historycznych i „historii współczesnej”. pokazanie wymiaru przestrzennego podstawowych procesów i zjawisk politycznych. gospodarczych i społecznych kształtujących obraz i strukturę współczesnego społeczeństwa polskiego.

Przyjęto założenie. że książka będzie miała charakter syntezy merytorycznej badań nad zróżnicowaniami społeczno-przestrzennymi prowadzonymi w Polsce przez geografów. socjologów. politologów. urbanistów i planistów przestrzennych. Zamierzeniem jest. aby była to synteza stanu wiedzy na tema

24: https://woblink.com/ebook/delectorzy-olga-rzepa-138376u

Cena:


Dziecko z Kalkuty

Autor: Wanda Wajda

Scholka to imię niewidomego i autystycznego niemowlęcia z domu Matki Teresy w Kalkucie. Autorka. wówczas też niewidoma. wraz z polskimi zakonnicami zaopiekowała się dziewczynką. Pokonała wiele przeszkód. przywiozła ją do Polski i została jej adopcyjną mamą. Wtedy też w ich życiu zaczęły dziać się rzeczy trudne i wspaniałe.

Książka ta pokazuje krzepiącą drogę ku światłu. gdzie słabi potrafią robić rzeczy niezwykłe.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24


https://woblink.com/product-publication/download/141193/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788376867434: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pocalunek-szpiega-erin-beaty-138692u

Cena:bajki ebook, prawo koscielne, dom lalki ibsen pdf, książki 2016, stulecie winnych książką pdf za darmo, krzysztof pochwicki, uchodzcy w europie, kodeks pracy 2019 z komentarzem, wierzgoń, sm gwarek ebok, antek olszański, piękny pan, klasa 3 sprawdziany, biblioteka ebooków, kopciuszek autor, benedykt xvi ostatnie rozmowy, czarne narcyzy pdf, winna alicja sinicka, waldemar michorowski, węgierska flaga, duszczyk, wołyń 43…