Sztuka oddechu

Autor: Danny Penman

Oddychasz 22 000 razy dziennie. Ilu oddechów jesteś świadomy?

Zaczynamy i kończymy nasze życie oddechem. To oddech odzwierciedla nasze emocje. sprawia. że czujemy się silni i mamy kontrolę nad naszym ciałem. 

Danny Penman. światowej sławy trener uważności. pokazuje. że tak naturalna czynność życiowa jak oddychanie to cenny skarb. który może poprawić jakość życia. jeśli tylko będziemy ją wykonywać bardziej świadomie.

Sztuka oddechu to oryginalny przewodnik w pięknej ilustrowanej oprawie. Z nim zwalczysz stres. poprawisz pracę umysłu. uwolnisz kreatywność. zaczniesz się więcej uśmiechać. a przez proste ćwiczenia medytacyjne angażujące oddech uzyskasz spokój i równowagę ciała i umysłu.

To proste. Jak oddychanie…

Tłumaczenie: Dominika Chy

109: https://woblink.com/ebook/fizjoterapia-w-chorobach-wewnetrznych-aleksander-barinow-wojewodzki-31827u

Cena:


ISBN

9788380886179: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/komorki-macierzyste-jonathan-slack-31857u

Cena:


ISBN

9788301194468: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/dydaktyka-specjalna-joanna-glodkowska-31994u

Cena:zła królowa, stowarzyszenie umarłych poetów książka pdf, istp, książka kucharska pdf, dalajlama ksiazka, przygody czarnego noska, domowe kosmetyki książka, magdalena łaptaś, operacja rafael, łopianowe pole, fizjologia człowieka konturka pdf, kobieta alfa, zakłąd pascala, bajki strazackie, zakazana żona pdf, poirot prowadzi śledztwo, makó, biblioteki internetowe, percy jackson ostatni olimpijczyk, aneta todorczuk perchuć, bajki robotów lem…