Policjanci. Ulica

Autor: Katarzyna Puzyńska

Prawdziwy świat przestępstw i zbrodni bez cenzury. Po raz pierwszy tak szczerze o policjantach z ulicy!

Kim tak naprawdę są? Brutalami w starciu z ofiarą czy najbardziej wszechstronnymi funkcjonariuszami w Polskiej Policji? Pierwsi na miejscu zbrodni. oko w oko z agresją. bezradnością. śmiercią. Widzą więcej. choć jadąc na wezwanie – nie wiedzą nic. To od szybkości i słuszności ich decyzji zależy dalsze postępowanie.

Katarzyna Puzyńska – psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie. w rozmowach z policjantami ogniw patrolowo-interwencyjnych. wydziału ruchu drogowego i oddziałów prewencji Policji. Postawni mężczyźni w mundurach. Sprawne kobiety. Na pasach broń. pałka. gaz i paralizator. Zapach krwi. błysk lecącej petardy. chłód ostrza noża w ręku domowego kata. huk wystrzału służbowej broni. Przeczytaj! Poznaj prawdę!

Kupując tę książkę. wspierasz rodziny funkcjonariuszy. którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. W dowód uznania autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Wsparcie nowych inwestycji

Autor: Tomasz Krywan

30 czerwca 2018 r. wprowadzono nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Polski. Nowe zasady wprowadziła ustawa z 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (Dz. U. z 2018 r. poz. 1162). Co ważne. nowe regulacje niejako uzupełniły przepisy dotyczące specjalnych stref ekonomicznych. W publikacji przedstawiono jak skorzystać z nowych form pomocy publicznej i jak nowe regulacje wpłyną na prawa i obowiązki działających w specjalnych strefach ekonomicznych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Grunt to rodzinka! Siedem zasad szczęścia rodzinnego

Autor: Michel Martin-Prével

Poprzez swoją książkę Michel Martin Prével pomaga nam odkryć na nowo i podtrzymać stare prawdy. Autor jest wdowcem. ojcem trójki dzieci i księdzem. W swojej posłudze towarzyszy wielu parom małżeńskim w ich trudnościach. W Grunt to rodzinkapodkreśla. że to właśnie małżeństwo jest źródłem rodziny. która może codziennie uświęcać się przez życzliwość. wzajemne przebaczenie i wychowywanie dzieci do autentycznej miłości.

Książka ukazuje fundamenty rodziny. której struktura tak mocno zmieniła się w ostatnich czasach. Autor książki napełnia nas otuchą. że mimo rozchwiania wynikającego z różnych wzorców kulturowych i uwarunkowań prawnych. jesteśmy w stanie stworzyć zdrową rodzinę. Daje recepty. jak kształtować życie familijne pod okiem Boga. konstruując spis prostych porad – reguł życia małżeńskiego. reguł Bożej obecności w rodzinie. reguł przeżywania trudności rodzinnych i innych. Zachęca również do poznania własnej świadomości poprzez rozwiązanie zawartych w tekście testów. W Aneksie zawarto między innymi fragmenty z Biblii oraz modlitwy.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


Szatan i Judasz: Dżebel Magraham. Tom 6

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Dżebel Magraham. Tom 6

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Legendy dominikańskie

Autor: Jacek Salij

Legendy dominikańskie – te barwne opowieści zebrał i opracował ojciec Jacek Salij OP. Czytelnik znajdzie w tym zbiorze zarówno wstrząsające świadectwo męczeństwa rosyjskich dominikanek. jak i pełne ironii średniowieczne anegdoty o mnichach i mniszkach. m.in.:

O uzdrowieniu studenta z rozpusty

Przygoda z diabłem

Co lepiej: modlić się czy pracować

Święty inkwizytor

Jak pewien zakonnik został uwolniony od nałogu palenia

***

Pewien brat zapytał mistrza Jordana. co lepiej: oddać się modlitwie czy studiowaniu Pisma Świętego? Ten w odpowiedzi zapytał: „A co lepiej: pić czy jeść? Przecież trzeba nam na przemian jednego i drugiego”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena:


ISBN

9788365950079: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/horyzont-umyslu-thomas-arnold-128395u

Cena:przyrodo witaj 6 sprawdziany pdf, mariusz szczygiel nie ma, dokąd zmierza świat, księgarnia ebooków, cherezińska audiobook, grzeszny doktor whitney g pdf, dekada gierka, nasza szkoła klasa 3 sprawdziany, wyższa szkoła w bydgoszczy, komunikacja interpersonalna ćwiczenia pp, obnażenie, laboratorium w szufladzie biologia, stary człowiek i morze tekst, skoki kaskaderskie gta 5 mapa, audiobook torrent pl, kennedy hudner, dwie drogi figaro pdf…