Wydawnictwo

KtoCzyta.pl: Format

28224

https://woblink.com/product-publication/download/28224/epub: 1

Cena:


ISBN

9788380835047: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/czarny-huzar-leszek-bialy-29202u

Cena:


Dieta Smartfood

Autor: Eliana Liotta

Trudno odmówić autorom Diety Smartfood racji – żyjemy w epoce nadmiaru i natłoku – informacji. jedzenia i kilogramów. Jesteśmy skłonni do gigantycznych poświęceń. by jak najdłużej zachować młodość. urodę i zdrowie – uciekamy się do absurdalnych sposobów. łapiemy się diet ad hoc i naiwnie dajemy wiarę „cudownym produktom”. A cudów nie ma. Jest jednak nauka. Dieta Smartfood to coś więcej niż kolejne internetowe odkrycie – to inicjatywa pod egidą Europejskiego Instytutu Onkologicznego w Mediolanie. który prowadzi zaawansowane badania nad budową ludzkiego genotypu i jego interakcjami z zewnętrznymi substancjami pochodzącymi ze składników odżywczych. które są w stanie wywrzeć wpływ na nasze DNA. „usypiając” lub aktywizując poszczególne geny. odpowiadające za długość nasz

:

Cena:


Huragan

Autor: Wacław Gąsiorowski

Akcja powieści rozgrywa się w czasie wojen napoleońskich. Działania wojenne sprowadzają Floriana Gotartowskiego na terytorium polskie. gdzie w jednym z polskich dworków poznaje on piękną Zofię Dziewanowską. Wielka miłość jest jednak wystawiona na próbę – Florian jako żołnierz wciąż walczy u boku Napoleona. ryzykując życiem w kolejnych bitwach. Tło dla wątków przygodowo-miłosnych stanowi ocena polityki Bonapartego.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 24.9


Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 10). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 10: Podróż na północ

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Podróż na północ” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

: https://woblink.com/ebook/piosenki-pikinierow-joanna-lech-28232u

Cena:rafał tyszkiewicz, podstawy biologii komórki alberts pdf, pan i jego niewolnica, prymityw. epopeja narodowa, janusz ryba, alicja masłowska-burnos, krwawe żniwa, dziedzictwo bournea, mózg na tak, corka nazisty, zapewnienie gwarancja, płomienna korona pdf, waldemar kulej…