ISBN

9788324049974: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/plankton-mariusz-sieniewicz-30412u

Cena:


Nowe technologie a sektor finansowy

Autor: Włodzimierz Szpringer

Firmy FinTech działające na rynku finansowym stanowią nową. szczególną kategorię parabanków. Ich cechą szczególną jest wykorzystanie nowoczesnych technologii komputerowych oraz sieciowych do projektowania usług i dodawania nowych ogniw w łańcuchu wartości. Bez internetu i cyfryzacji. a także nowych doświadczeń. nawyków i zaufania konsumentów świadczenie tych usług nie byłoby możliwe.

Dzięki technologii ICT i zaawansowanemu oprogramowaniu komputerowemu. firmy FinTech oferują nowe usługi (np. bankowe. ubezpieczeniowe. inwestycyjne czy płatnicze). których nie świadczą tradycyjni. licencjonowani usługodawcy. Poszerzają się ramy „obchodzenia” prawa bankowego. przy czym coraz trudniejsze staje się wykazanie. że dzieje się to na granicy prawa

:

Cena:


Złote minuty w obrażeniach ciała

Autor: Mariusz Chomoncik

Repetytorium dotyczące postępowania w obrażeniach ciała dla ratowników medycznych i straży pożarnej. Autorzy w jasny. usystematyzowany sposób przybliżają czytelnikom aktualne. oparte na wieloletnich badaniach – własnych. jak i prowadzonych na całym świecie – zalecenia dotyczące najistotniejszych elementów postępowania ratowniczego w różnych stanach zagrożenia życia i zdrowia w następstwie urazów.

W książce omówiono wszystko. co powinien wiedzieć ratownik na miejscu zdarzenia. w tym także sytuacje szczególne dotyczące specyficznych poszkodowanych (osoby w podeszłym wieku. małe dzieci. kobiety w ciąży). Przedstawione w książce procedury ratownicze obejmują wszystkie niezbędne działania na miejscu wypadku czy zdarzenia masowego. których pod

49: https://woblink.com/ebook/psychologiczne-aspekty-menopauzy-eleonora-bielawska-batorowicz-30646u

Cena:


Koncert dla króla

Autor: Michelle Smart

Książę Talos Kalliakis poszukuje skrzypka. który zagra koncert podczas uroczystości jubileuszowej na cześć króla. Książę przesłuchał już wielu wybitnych muzyków. lecz dopiero gdy usłyszał grę Amalie Cartwright. poczuł. że znalazł właściwą osobę. Ku jego zdumieniu Amalie odmawia zaszczytu. lecz on nie zamierza przyjmować jej odmowy. Nawet gdy się dowiaduje. jakie są powody…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788365789853: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-za-naruszenie-dyscypliny-finansow-publicznych-w-praktyce-czesc-i-izabela-motowilczuk-30439u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30544/epub

1:

:

Cena:


Donald Trump

Autor: David Cay Johnston

Donald Trump. Jak on to zrobił? to efekt ponad trzydziestoletniego śledztwa dziennikarskiego. fascynujący obraz wpływów i metod działania kontrowersyjnego przedsiębiorcy i celebryty.Czego nauczył się od dziadka. nielegalnego imigranta z Niemiec. który wzbogacił się na budowaniu burdeli w czasach gorączki złota? Czy zostałby potentatem na rynku nieruchomości. gdyby nie współpraca z mafią i zatrudniani na czarno Polacy? Dlaczego dzwonił do magazynów plotkarskich. opowiadając o swoim nieistniejącym romansie z Carlą Bruni? Czemu hodował kozy na polu golfowym? Czy naprawdę jest miliarderem?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9rozaniec z janem pawlem ii, wilk stepowy audiobook, jack kerouac w drodze pdf, anaruk chłopiec z grenlandii, zatoka świń książka pdf, michał błaszczyk, kolokacje angielski pdf, linia ugięcia belki zadania z rozwiązaniami, wypracowanie hobbit, wiedźmin ostatnie życzenie audiobook torrenty, olszanski, beata baczyńska, maciej fic, r.w. griffin, holden charakterystyka, piekna pani, monika skabara, tess gerritsen bibliografia, mróz iluzjonista, cukiernia pod amorem pakiet, imperium grzechu meghan march pdf, nie spisz…