ISBN

9788381373005: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/swiadczenia-dla-pracownikow-podatki-zus-ewidencja-praca-zbiorowa-124508u

Cena:


ISBN

9788366070110: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/w-starym-dworze-powiesc-fantastyczna-boguslaw-adamowicz-127061u

Cena:


Rolnictwo precyzyjne

Autor: Stanisław Samborski

Rolnictwo precyzyjne to system rolnictwa w którym poszczególne obszary – „strefy produkcyjne” – pola uprawnego traktowane są z różnym nakładem środków produkcji: dawki nawozów i środków ochrony roślin. wielkość dawki polewowej przy nawadnianiu. gęstość siewu czy sadzenia. Taki sposób stosowania środków produkcji ma zapewnić lepsze dostosowanie ich dawki do aktualnych potrzeb roślin i zasobności gleby w składniki pokarmowe na danym obszarze pola. a zatem zwiększyć efektywność ich wykorzystania i ograniczyć negatywny wpływ na środowisko.

W książce znajdą się studia przypadków – odniesienia opisanej wiedzy do faktycznych zastosowań w praktyce rolniczej.

Przedstawione będą narzędzia stosowane w rolnictwie pre

69: https://woblink.com/ebook/sieci-wplywu-nahai-nathalie-124621u

Cena:return to castle wolfenstein pl, warszawa awf, glebia challengera, hłasko opowiadania, historia gospodarcza polski pdf, małgorzata wierzejska, biblioteka książek, ostatni samuraj książka, angielski czasy pdf, zdrowie człowieka w niezdrowym świecie pdf, był sobie pies audiobook, dziary więzienne, audiobooki.pl, historia korei pdf, polska w xiii wieku, tyrani, michał rusinek niedorajda, atlas anatomii palpacyjnej tixa pdf, prof. janusz sytnik-czetwertyński, world war z, podstawy przedsiębiorczości podręcznik pdf…