Przyprawy. które leczą

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Czy wiesz jak wielka siła tkwi w przyprawach i ziołach? Przeczytaj Przyprawy. które leczą i skorzystaj z leczniczej mocy natury!

 

Ilość przypraw. ziół i korzennych mieszanek na sklepowych półkach rośnie z roku na rok. jednak wiedza na ich temat jest wciąż niewielka.

Dowiedz się jak nawet najmniejsza ilość kminu rzymskiego. cynamonu cejlońskiego lub mniej znanej asafetydy może zmienić smak i właściwości zdrowotne jedzenia. Wypróbuj proste przepisy na pyszne dania i naturalne lekarstwa. Odkryj również. które zioła i przyprawy wychładzają. a które rozgrzewają. a także w jaki sposób oddziałują one na emocje.

Równowaga między smakami. którą kryją w sobie przyprawy. pomaga w osiągnięciu harmonii. spokoju i… szczęścia.

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138582/epub

1:

:

Cena:


Rynek książki w Polsce 2017. Dystrybucja

Autor: Praca Zbiorowa

Dwudziesta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały najważniejsze zagadnienia dotyczące funkcjonowania polskiej branży wydawniczo-księgarskiej. Tom ‚Dystrybucja’ zawiera analizę rynku dystrybucyjnego.

Spis treści:

1. Księgarstwo hurtowe

2. Księgarstwo detaliczne

3. Sprzedaż bezpośrednia

4. Import i eksport książek

5. Wykaz tekstów źródłowych

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 20


https://woblink.com/product-publication/download/138135/epub

1:

:

Cena:szymon radzimierski wikipedia, najnowsze audiobooki, monika gabriela bartoszewicz, podstawy ekonomii książka, wharton ptasiek, shadow warrior solucja, przemysław rudzki wiek, podgladaczki, magazyndetektyw.pl, simon sinek zaczynaj od dlaczego, pedagogika społeczna pilch lepalczyk pdf, minecraft gry online, czasy angielski ćwiczenia pdf, lee child w tajnej służbie, algorytmy i struktury danych pdf, władca północy, horyzony, cesarz meiji, ebooki księgarnia, menopauza pdf, komiks dla dzieci pdf, czarne jak, masażystka erotyczna…