Młyn na wzgórzu

Autor: Karl Gjellerup

Fascynujący obraz życia małej społeczności na wyspie Falster. Trzon powieści stanowi kreacja femme fatale. Typowa dla prozy przełomu modernistycznego postać kobiety skłonnej do zła. występku i zbrodni. która mocą swojej seksualności pociąga osoby płci przeciwnej do moralnego upadku. sprytnie wykorzystując to do swoich osobistych materialnych korzyści. Tagi: po polsku. polskie książki. klasyka skandynawska. skandynawia. dania. literatura skandynawska. autor skandynawski.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


ISBN

9788377882856: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/niemiecki-gramatyka-praktyczne-repetytorium-dla-poczatkujacych-i-srednio-zaawansowanych-autor-zbiorowy-8888u

Cena:


ISBN

9788378860303: Wydawnictwo

Format

50.9: https://woblink.com/ebook/malpy-i-filozofowie-frans-de-waal-8951u

Cena:


Michalina Wisłocka. Sztuka kochania gorszycielki

Autor: Violetta Ozminkowski

Opowieść o pierwszej damie polskiej seksuologii.

Była kobietą silną i odważną czy może pozbawioną zahamowań skandalistką? Odnalezione dzienniki odsłaniają prywatne życie Michaliny Wisłockiej.

Z jej książki „Sztuka kochania”. obowiązkowej przez lata lektury w każdym domu. miliony Polaków uczyło się. jak wielką przyjemnością jest seks. jak wielką sztuką przeżywanie miłości i jak dzięki niewielkim zabiegom wzmóc przyjemność. To ona mówiła o przyjemności kobiety. świadomym macierzyństwie i antykoncepcji. Od niej zaczęła się polska rewolucja seksualna w schyłkowym okresie komunizmu. Ale. choć lubiła powtarzać. że nie ma nic do ukrycia. jej życie pełne było tajemnic.

Kochała wielu mężczyzn. uwodziła i

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


ISBN

9788362122806: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/pieniadze-w-umysle-jak-myslenie-wplywa-na-motywacje-wieslaw-baryla-8368u

Cena:general franko, pamiętnik przykład, zadania z ortografii klasa 2, filozofia pdf, geografia regionalna świata, cynkówka, niepoprawny politycznie przewodnik po islamie i krucjatach, my ibuk libra, geografia powtórzenie do matury pdf, królestwo kanciarzy pdf, podręcznik do francuskiego pdf, statystycznie rzecz biorąc ebook, twórz gry, cud uważności pdf, platon prawa, ryszard majer, a. a. milne, witold srokosz…