Cheesecakes sweet and dry

Autor: Renata Czelny-Kawa

‚Cheesecakes sweet and dry’ is a translation of polish culinary book ‚Serniki słodkie i wytrawne’.

You will find here a whole gallery of recipes for sweet and salty versions of cheesecakes. The author has been in love with cheesecakes since childhood and cherishes our eyes with surprising taste combinations. The book contains different types of cheesecakes. for excample: with fruit. coffee. lavender. chilli. citrus. mascarpone or Ricotta.

You can find also dry cheesecakes with cauliflower and salmon. broccoli. carrots and peas. Choice of colours! If you feel like a beginner baker. the author’s advice. gathered into a short ‚cheesecake ABC’ at the end of the book. will be beneficial. Apart from original recipes for appetizing cheese. author takes her reader to the world o

17: https://woblink.com/ebook/mutacje-czyli-ewolucja-jack-burlay-125751u

Cena:


Zarządzanie jakością usług

Autor: Wiesław Urban

Pierwszy w Polsce podręcznik poświęcony w całości tematowi zarządzania jakością w sektorze usługowym. Książka zawiera innowacyjne i autorskie rozwiązania oraz objaśnienia i adaptacje najlepszych światowych koncepcji. Autor skupia się m.in. na modelu Kano objaśniającym. w jaki sposób różni się odbiór charakterystyk oferowanych usług. Wskazuje również możliwe zastosowanie zasad Lean w odniesieniu do specyfiki branży. Kluczowym elementem podręcznika jest autorska mapa jakości P/P – metoda umożliwiająca przede wszystkim diagnozę stanu usług w firmie. Sposób prezentacji wiedzy oraz wyczerpujące informacje na temat praktycznego zastosowania opisywanych technik sprawiają. że z książki mogą skorzystać zarówno studenci. jak i menedżerowie usługowi czy konsu

9.49: https://woblink.com/ebook/dziadek-do-orzechow-e-t-a-hoffmann-125742u

Cena:


Playboy

Autor: Laurelin Paige

Najpierw był ‚Twardziel’. teraz nadchodzi ‚Playboy’!

Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny. sławny. bogaty – ten facet ma wszystko. Jednak Micah słynie nie tylko z gry aktorskiej. ale także z licznych podbojów i tego. że nie da się go zatrzymać na dłużej.

Kiedy siedem lat temu poznał na imprezie Maddie Bauer. nikt jeszcze o nim nie słyszał. Przeżyli wspólnie gorące. upojne chwile. a potem on już nie zadzwonił. pozostawiając dziewczynę rozczarowaną.

Jednak los znowu ich połączy. Maddie zostanie asystentką kamerzysty na planie najnowszego filmu Micah. W powietrzu zaiskrzy. a napięcie między tą dwójką będzie musiało znaleźć jakieś ujście.

Jednak czy Maddie da szansę słynnemu playboyowi?

__

‚Słodki i seksowny romans z dużą liczbą ek

:

Cena:oto jest kasia pdf, obuch marta, ewa szczepaniak, anatomia i fizjologia zwierząt domowych, anna wierzbica, gierek cytaty, paulo coelho alchemik pdf, dzieje głupoty w polsce, mollie potrafi, atlas świata pdf, kupiec wenecki pdf, nowa biologia bruce lipton, powstanie w konstantynopolu, kultura muzułmańska, origami pdf, transgresywny…