ISBN

9788381031554: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/jak-schudnac-gdy-dieta-nie-dziala-anna-powierza-32180u

Cena:


32807

29: https://woblink.com/ebook/tylko-jedno-klamstwo-kathryn-croft-32807u

1

:

Cena:


Tajemnice transplantacji

Autor: Aneta Sieradzka

Kolejna książka z serii „Bez tajemnic”. tym razem poświęcona transplantologii oraz medycynie rekonstrukcyjnej. Publikacja składa się z kilkunastu wywiadów z wybitnymi lekarzami oraz pielęgniarkami. mającymi istotny wkład w rozwój polskiej medycyny transplantacyjnej. Wywiady przeprowadza Aneta Sieradzka – prawniczka specjalizująca się w tematyce związanej z sektorem medycznym i farmaceutycznym oraz stowarzyszeń branżowych w związku z szeroko pojętym prawem medycznym i prawem nowych technologii w ochronie zdrowia.

Wśród rozmówców Anety Sieradzkiej są transplantolodzy. którzy pięćdziesiąt lat temu przeprowadzali pierwsze przeszczepy. ale też ci. którzy w ostatnich latach zaczęli przeprowadzać pionierskie zabiegi. Są to ludzie o ciekawych pasjach i bogatych dośw

39: https://woblink.com/ebook/psychologia-kluczowe-koncepcje-tom-2-philip-g-zimbardo-robert-l-johnson-vivian-mccann-32398u

Cena: Robert L. Johnsonzenderowski, nieumiałek, jezus chrystus biografia, walka vi keeland pdf, przeminelo z wiatrem online, way of life, przygody młodego przyrodnika, jan m. piskorski, celibat książka pdf, paulina młynarska-moritz, gazety do pobrania za darmo, montgomery miasto, ołowiany świt pdf, gry avatar, bellarmin, magiczny duet 3, ja pustelnik…