Noni. Polinezyjski sekret zdrowia

Autor: Zarzycka Renata

Uzdrawiające właściwości noni. czyli morwy indyjskiej. są znane Polinezyjczykom od stuleci. Czas abyś i Ty z nich skorzystał. Autorka przedstawia niesamowite walory lecznicze noni i produkowanego z niego soku. Jego spożywanie zalecane jest przy chorobach skóry. owrzodzeniach. ropniach i ranach. Pije się go przy zakłóceniach układu immunologicznego. infekcjach bakteryjnych. grzybiczych i wirusowych. nadciśnieniu. zapaleniu płuc. malarii czy grypie. Podaje się go diabetykom. cierpiącym na raka. w leczeniu dróg oddechowych i jako środek przeciwbólowy. Noni zawiera wyjątkowo wysokie stężenie prokseroniny. enzymu mającego zdolność naprawy chorych komórek. w tym nowotworowych. Jego właściwości terapeutyczne potwierdziły liczne badania naukowe.Noni – Twój sposób na zdrowi

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


ISBN

9788395303067: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:


Sorry. memory? Poznaj najlepsze metody zapamiętywania

Autor: Tomasz Siechniewicz

Jeśli szukasz poradnika. który nie ogranicza się do kilku sposobów. ale prezentuje wszystkie skuteczne metody zapamiętywania. to ta książka jest dla ciebie. W poradniku omówione zostały wszystkie skuteczne mechanizmy. na których opiera się proces zapamiętywania. To z nich składają się techniki. Krok po kroku. z przykładami. przedstawione są trzy grupy metod: mechaniczne. elaboracji oraz mnemotechniki. Do tego – podstawowe informacje o pamięci i sposoby na język obcy. Autor jako pierwszy na rynku opisuje wszystkie trzy grupy technik uczenia się. W pierwszej części książki informuje w prosty sposób. co nauka ma do powiedzenia o zapamiętywaniu. Wyjaśnia. co to są imageny i do czego pamięci roboczej potrzebne są notatnik wizualno-przestrzenny oraz pętla fonol

:

Cena:


ISBN

9788365404923: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/gluten-free-jak-wspolczesna-pszenica-nas-zatruwa-julien-venesson-136759u

Cena:stieg larsson mężczyźni którzy nienawidzą, zimbardo psychologia, napraw sie ksiazka, witold jabłoński dary bogów, kapitał społeczny w polsce, 250 badań laboratoryjnych, łezka przerażona kotka, józef opara, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych strugała pdf, sto lat dzieci, charakterystyka bohaterów ten obcy, psychologia konsumenta pdf, adam iwaniak, ekonomika turystyki panasiuk pdf, osobowość infp, king wielki marsz, wyżga, konstrukcyjne przygotowanie produkcji, księgi jakubowe ebook…