Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku

Autor: Agnieszka Drummer

Język niemiecki

Poziom B2 – C1

Komunikacja. a zwłaszcza korespondencja nie tylko w świecie biznesu. zmieniła się w ostatnich latach diametralnie.

SMS-y. e-maile. komunikatory. profile społecznościowe – Facebook. Google+. Twitter czy globalne sieci kontaktów typu LinkedIn to współczesne metody komunikacji.

Znajdziesz tu liczne przykłady formułowania poprawnych listów biznesowych. e-maili. składania zamówień. rezerwacji czy reklamacji. Słownictwo i zwroty zaczerpnięte są ze współcześnie używanego w biznesie angielskiego. a w ich przyswojeniu pomagają ćwiczenia językowe. Znajdziesz tu spektrum tematów i słownictwa związanego z bankowością. księgowością. zarzadzaniem. handlem międzynarodowym. PR. reklamą i marketingie

34.99: https://woblink.com/ebook/mechanik-kulisy-padoku-f1-i-tajemnice-rywalizacji-priestley-marc-128586u

Cena:


Ernesto. brat delfinów

Autor: Joanna Piotrowska

184Kiedy czuwają nad tobą bogowie

Pewnego wieczoru emerytowana pielęgniarka Rosa Sanchez znajduje na swoim ganku podrzucone niemowlę. Ernesto. bo tak nazwie chłopca. już wkrótce zmieni jej życie i stanie się całym jej światem. Kim tak naprawdę jest chłopiec? W jaki sposób trafił do domu na kubańskiej prowincji? Czy jego rodzice żyją ? A może rzeczywiście jest dzieckiem bogini Yemai. królowej oceanu. i bratem delfinów?

Ta niesamowita historia. garściami czerpiąca z powieści nurtu realizmu magicznego. uchyla drzwi do innego. fascynującego świata. Świata pełnego muzyki. magii i słońca. ale i rodzinnych tajemnic. które w trudnych czasach politycznego reżimu nabierają szczególnego znaczenia…

„Ernesto” ma to. czego brakuj

28: https://woblink.com/ebook/helvete-michal-skuza-129899u

Cena:


ISBN

9788394800741: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/miedzy-prawami-przedpiekle-vera-eikon-128854u

Cena:


Mój brat Pier Giorgio. Wiara

Autor: Luciana Frassati

Mój brat Pier Giorgio. Wiara to książka opracowana przez siostrę Pier Giorgia. Lucianę. która na początku lat 50. XX wieku zebrała świadectwa i wspomnienia wielu osób mających okazję obserwować życie Frassatiego. modlić się i rozmawiać z nim. spowiadać go. uczestniczyć we wspólnych mszach świętych. wyruszać z nim w góry… Nie da się tej książki przeczytać jednym tchem. Nie ma w niej akcji ani narracji. ale mnóstwo krótkich. skondensowanych. nieretuszowanych wypowiedzi. które z wielu punktów widzenia opisują postać Pier Giorgia. Przerywałem lekturę co jakiś czas. by wkrótce ponownie do niej wrócić. znajdując za każdym razem w świadectwach o młodym turyńczyku nowe inspiracje. Po przeczytaniu całej książki stwierdzam. że przez słowa świadków sam Frassati przekonuje mnie. że w tym świecie można prawdziwie żyć Ewangelią. że głębokie skupienie na modlitwie jest możliwe. że ludzie czekają na świadectwo wiary oraz że da się połączyć powszednią normalność z ekstremalną pobożnością. Świadectwa ludzi. którzy mogli obserwować Błogosławionego. przybliżyły mi jego drogę do świętości i sprawiły. że poczułem się młodszym bratem. który z dumą i podziwem patrzy na swojego starszego brata – Pier Giorgia’.

Paweł Kozacki OP

Pier Georgio Frassati był członkiem III Zakonu św. Dominika (tercjarzem). Założył też z przyjaciółmi Stowarzyszenie Ciemnych Typów. którego celem był apostolat wiary i modlitwy m.in. przez wspólne górskie wycieczki. Jako przyjaciel biedaków odwiedzał chorych. kwestował na ulicach. rozdawał własne oszczędności. Beatyfikowany przez papieża Jana Pawła II. Jest patronem młodzieży. studentów. ludzi gór i Akcji Katolickiej.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


PKB

Autor: Diane Coyle

Produkt krajowy brutto jest najlepszym przykładem tego. jak statystka może wpływać na rzeczywistość. To obecnie jeden z najważniejszych wskaźników. jakim dysponują ekonomiści i politycy. PKB wykorzystywane jest do szacowania wzrostu gospodarczego. określania tego. jak bardzo się bogacimy oraz do uzasadniania bieżących decyzji politycznych. Pytanie tylko czy PKB faktycznie dostarcza nam wszystkich tych informacji?

W drugim wydaniu swojej bestsellerowej książki Diane Coyle. jedna z czołowych brytyjskich ekonomistek. wyjaśnia. czym tak naprawdę jest PKB. Kolejne pomysły i koncepcje określania wartości narodowych gospodarek układają się w fascynującą historię nowoczesnej ekonomii sięgającą XVIII wieku. W opowieści Coyle ścierają się ze sobą idee oraz ideologie. a kolejne wynalazki międz

28.35: https://woblink.com/ebook/substytucje-nazwisk-polakow-w-jezyku-chinskim-joanna-hryniewska-133363u

Cena:


Dziki ojciec. Jak wykorzystać moc inicjacji w wychowaniu

Autor: Szymon Grzelak

Dziki ojciec to nie jest książka tylko dla ojców. To książka dla rodziców. małżeństw i narzeczonych. którzy chcą rozwijać swój pomysł na rodzinę. na wychowanie. Rytuały inicjacyjne zawsze pełniły ważną rolę w życiu ludzi i społeczeństw. W inicjacjach jest moc. którą można wykorzystać. by wychować dzieci w duchu wyznawanych wartości. Dzieci potrzebują. by stawiać im progi rozwojowe. wtajemniczać w nowe obszary życia. pozwalać na nowe obowiązki. dawać nowe przywileje. Jeśli ze strony rodziców i wychowawców zabraknie świadomej. pozytywnej strategii inicjacyjnej dla dzieci. bardzo prawdopodobne. że ich postawy i system wartości kształtować będą jedynie popkultura i rówieśnicy. Ale wtedy przeżycia inicjacyjne – takie jak pierwszy papieros. pierwsze piwo w tajemnicy przed rodzicami. pierwsze kontakty seksualne – poprowadzą je w zupełnie inną stronę.

Przedstawiając strategię pozytywnych inicjacji autor łączy w jedną całość psychologiczne i duchowe aspekty wychowania. a poprzez przykłady z życia wzbogacone zdjęciami sprowadza przekaz książki na poziom konkretu.

Książka może być cenną inspiracją dla psychologów. pedagogów i duszpasterzy. którzy zajmują się sprawami wychowania i wspierania rodzin.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 37.99


Szatan i Judasz: U stóp puebla. Tom 8

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: U stóp puebla. Tom 8

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9dary anioła miasto zagubionych dusz, przedsiębiorczość na czasie pdf, domasiewicz, komunikacja polityczna, kino postmodernistyczne, homo sapiens ewolucja, neverwinter nights: hordes of the underdark, patron eliana lascaris pdf, wielki słownik polsko angielski, magia sprzątania marie kondo pdf, american conquest, dary anioła 4 pdf, słownik budowlany, przykład tezy, mozg sie myli, dolnicki samorząd terytorialny, matura ustna angielski…