ISBN

9788380839977: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/karmelovy-popcorn-katarzyna-wagasewicz-133766u

Cena:


Primum non nocere

Autor: Emelie Schepp

Trzecia po „Naznaczonych na zawsze” i „Białym tropie” powieść kryminalna szwedzkiej autorki. której książki są regularnie nagradzane i jak dotąd zostały przetłumaczone na 29 języków. Główna bohaterka. Jana Berzelius. „prokurator poza granicami prawa”. której mroczna przeszłość kładzie się cieniem na całe jej życie. musi zmierzyć się z serią bestialskich zbrodni. Ktoś okalecza swoje ofiary. Czy robi w akcie szaleństwa. czy też kryje się za tym coś innego?

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 33


Bona. Zmierzch Jagiellonów

Autor: Magdalena Niedźwiedzka

Pierwsza z cyklu biograficznych powieści Magdaleny Niedźwiedzkiej „Zmierzch Jagiellonów”.

Polityka i spisek. wojny. krew i bezwzględność zmieniają ludzi w bestie. które w renesansowych stolicach Europy przeistaczają się w wielkich humanistów. mecenasów sztuki i obrońców wiary. Oto ludzie targani namiętnościami. nieufni. pogrążający się w obsesjach i samotni: król Polski Zygmunt I Stary. wielki mistrz krzyżacki Albrecht Hohenzollern. Anna – księżna mazowiecka – oraz inne wybitne osobistości pierwszej połowy XVI wieku. a wśród nich przede wszystkim Bona Sforza – królowa Polski i wielka księżna litewska. Życie nauczyło ją skrywania uczuć. Już jako dziecko była świadkiem zdrady. śmierci. okrucieństwa i bezwzględności. Zrozumiała. że ludzie to wyłącznie zabawki w rękach nielicznych i że nikt. nawet własna rodzina. nie jest gwarancją bezpieczeństwa. zapewnia je wyłącznie status społeczny i bogactwo. Bała się kochać. ponieważ miłość oznaczała tylko ból.

Dokąd zmierzają i czego pragną?

Kolejna z cyklu:

Barbara Radziwiłłówna

Magdalena Niedźwiedzka – autorka zbeletryzowanych biografii ‚Królewska heretyczka’ i ‚Maria Skłodowska-Curie’ oraz cyklu ‚Opowieści z angielskiego dworu’. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9


Potęga pozytywnego myślenia. Przesłania na każdy dzień

Autor: Fox Emmet

Ta kolekcja 365 medytacji na każdy dzień stanowi esencję nauk wielkiego duchowego przywódcy. Każda z nich jest przesłaniem utwierdzającym w przekonaniu. że myśli kształtują naszą rzeczywistość. Pomogą Ci one odzyskać siły aby przezwyciężyć smutek. frustrację i stawić czoło wyzwaniom codzienności. Dodadzą Ci energii w działaniu i rozwagi w podejmowaniu ważnych decyzji. Sprawią. że lepiej poznasz siebie. Pobudzą do działania i pokierują Tobą tak. abyś mógł spełnić wszystkie swoje marzenia. Te głębokie myśli przywrócą równowagę w Twoim życiu. Sam staniesz się inspiracją i natchnieniem dla otaczających Cię osób. Przenikliwe spostrzeżenia zaprezentowane w książce przemawiają z taką samą świeżością jak w chwili ich spisania. Obierz kurs na lepsze jutro.<

:

Cena:niegrzeczne dziewczynki pl, zatrudnianie pracowników samorządowych, myślenie pytaniami, turystyka pdf, rozwój gospodarczy chin, marzenia z terminem ważności, paweł domagała mp3, cien aniola, hesse wilk stepowy, tomb raider: the angel of darkness, choroby wewnętrzne pdf, projektowanie instalacji elektrycznych pdf, noce i dnie online, food pharmacy pdf, camilla lackberg srebrne skrzydła, chałupski, naturalizm definicja, ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym 2018 pdf, dinozaury kontra ludzie, boss of me tia louise pdf pl…