ISBN

9788301194499: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/geologia-historyczna-wlodzimierz-mizerski-stanislaw-orlowski-30657u

Cena: Stanisław Orłowski


Stanley Kubrick

Autor: Krzysztof Kozłowski

Przekrojowa. krytyczna monografia filmografii Stanley’a Kubricka. Autor prezentuje twórczość Kubricka. rekonstruuje źródła inspiracji artysty. pokazuje jego filmy na tle innych sztuk. w tym przede wszystkim opery. Podobnie jak w operze – reżyser operuje obrazem. muzyką. językiem. scenografią i gestem. przy czym tekst odgrywa niewielką rolę. Dominantą dzieł są muzyka i obrazy. które wchodzą ze sobą w złożone interakcje. ujawniając nowe oblicza gatunków filmowych (Spartakus. 2001. Odyseja kosmiczna. Mechaniczna pomarańcza. Ścieżki chwały czy Lśnienie). Książka ilustrowana kadrami z najważniejszych dzieł filmowych pozwala prześledzić wielbicielom twórczości Kubricka jego najważniejsze osiągnięcia. 

Sztukę amerykańskiego reż

29.9: https://woblink.com/ebook/kochanka-james-patterson-grzegorz-kolodziejczyk-david-ellis-30522u

Cena: David Ellis


Siła charakteru

Autor: James Hillman

Oto książka. która przynosi pociechę i ukojenie wszystkim tym. którzy boją się zestarzeć. Napisana z niezwykłą delikatnością i wyczuciem. obdarza nas mnóstwem głębokich. oświecających wglądów i refleksji.

 „Los Angeles Times”

W swoim wielkim bestsellerze. Kod duszy. James Hillman ukazał w cudowny sposób centralną rolę i znaczenie. jaką w naszym duchowym i emocjonalnym życiu w dzieciństwie i młodości. odgrywa nasz charakter i osobowość. Tym razem. w tej oto wspaniałej książce. [74-letni] Hillman uzupełnia swoją analizę ludzkiego charakteru o niezwykle głębokie i rewolucyjnie odkrywcze refleksje odnoszące się do drugiej połowy życia człowieka.

„Aby w pełni się wykształcić i rozwinąć. charakter potrzebuje wielu dodatkowych l

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:


Tajemne lata

Autor: Judith Lennox

Latem 1914 roku czworo młodych ludzi bawi się wspólnie w ogrodach Drakesden Abbey: Nicholas i Lally. mieszkańcy wielkiego domu w samym sercu ponurej i magicznej krainy moczarów. Thomasine. niezależna dziewczyna. wychowywana przez hołdujące konwenansom ciotki. i Daniel. ambitny syn miejscowego kowala. Już wkrótce jednak zaginięcie tajemniczego klejnotu oraz nadciągająca wojna poróżnią przyjaciół i całkowicie odmienią ich beztroskie życie. Upłynie wiele lat. nim klejnot się odnajdzie. a wraz z nim powróci nadzieja.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 20.9


Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Autor: Grażyna Białopiotrowicz

Buduj swój wizerunek profesjonalnie. skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej w tej książce! Na to. jak jesteśmy odbierani przez innych. pracujemy przez całe życie. Chcemy tego. czy nie wciąż dostarczamy ludziom informacji na swój temat i wywołujemy w nich emocje pozytywne lub negatywne. Robimy to poprzez swój wygląd. ubranie. zachowanie. sposób prowadzenia rozmowy. a także działania. jakie podejmujemy. Celowo lub nieświadomie tworzymy swój mentalny obraz w myślach osób. z którymi się kontaktujemy. a obraz ten to nic innego. jak nasz wizerunek. W jaki sposób kreować swój wizerunek? Jak budować pozytywne relacje z ludźmi? Co robić. by emocje. jakie wywołujemy nam sprzyjały? Jak prowadzić interesującą rozmowę? Jak się ubrać. by zrobić

:

Cena:


Lila

Autor: Cezary Andrzej Krajewski

Prawdziwa historia oparta na faktach. będąca dramatem wojennym. przedstawiająca wydarzenia z lat 1925–1945. obrazująca przełomowe momenty w dziejach narodu polskiego. Główną i tytułową bohaterką jest młoda dziewczyna (Lila) zmagająca się z rzeczywistością. w której się znalazła. Uczestniczka tajnych kompletów w zakresie szkoły średniej. W wieku szesnastu lat wstępuje w szeregi Podziemnego Państwa Polskiego – Armii Krajowej. W konspiracji od 1942 roku. Zaprzysiężona jako łączniczka AK. pseudonim „Lilka”.

Z Prologu

Cezary Krajewski – urodzony w Koszalinie w 1971 r. Autor scenariusza pełnometrażowego projektu oraz serialu fabularnego pod roboczymi tytułami „Lila”. ukazujących prawdziwą h

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36ujawniać, budowa motocykla pdf, max czornyj grzech pdf, woynarowska, zarządzanie instytucjami kredytowymi, michael cassidy, sense and sensibility pdf, angielskie idiomy pdf, proces problematyka, wirtualna uczelnia łazarskiego, sprawny marketing magazyn, danuta adamska-rutkowska książki, królowa śniegu andersen pdf, pasywne zarabianie, ryszard michalak, thriller o gwałcie, słownik psychologiczny pdf, jerzy socha…