ISBN

9788375156201: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/rywalka-jones-sandie-127913u

Cena:


Po rozwodzie. Droga wierności i przebaczenia

Autor: Thierry Maucour

Thierry Maucour. który doświadczył separacji i cywilnego rozwodu. zaprasza czytelnika poddanego tej samej próbie. by nie zamykał się w sobie i wyruszył w drogę. Towarzyszami jego podróży na kolejnych etapach wędrówki będą: Józef. Maryja i Jezus. Święta Rodzina odkryje przed nim swoje najgłębsze tajemnice. To dzięki Jej wsparciu zrozumie głęboki sens postawy wierności i przebaczenia dla swojego dalszego życia. Rozważania Maucoura owocują nadzieją na życie w pełni. pomimo osobistych rozczarowań.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 23.99


Niewinni i cała reszta

Autor: Dana Spiotta

Piękna i dojrzała opowieść o prawdziwych uczuciach. głębokich pragnieniach i wielkiej pasji do kinematografii

Meadow Mori i Carrie Wexler są przyjaciółkami z czasów szkolnych. Obie wychowały się w Los Angeles w latach 80. i zajmują się tworzeniem filmów. Meadow nagrywa ambitne produkcje dokumentalne. Carrie jest zwolenniczką kina komercyjnego.

Pewnego dnia Meadow przypadkiem dowiaduje się o Nicole – tajemniczej kobiecie. która przez telefon uwodzi wpływowych mężczyzn z branży filmowej. Mimo że w kręgach wszyscy ją znają. nikt jej nigdy nie widział. Meadow wyczuwa w tej historii idealny materiał na film.

Gdy odkrywa. że od pewnego czasu słuch po Nicole zaginął. kobieta postanawia ją odnaleźć. Za wszelką cenę chce pokazać jej historię światu. Nie wie jeszcze. że ta o

:

Cena:


Oddychać Imieniem. O medytacji

Autor: Maksymilian Nawara

Medytacja chrześcijańska opiera się na modlitwie Jezusowej. na której w rytm oddechu przywołujemy imię Pana. Przez niemal dwa tysiąclecia przekazywano sobie tę tradycję głównie w klasztorach. dziś praktykuje ją coraz więcej świeckich.

Oddychać Imieniem stanowi owoc konferencji wygłoszonych przez ojca Maksymiliana – opiekuna lubińskiego Ośrodka Medytacji Chrześcijańskiej. podczas prowadzonych przez niego sesji medytacyjnych. Autor dzieli się swoim doświadczeniem modlitwy. Mówi o trudnościach i pokusach. które każdemu na tej drodze towarzyszą. Przywołuje wielowiekowe dziedzictwo Kościoła. opowiada o zmaganiach ojców pustyni. Zachęca do podjęcia medytacji. przekonując: „Duch Święty (…) jest tym. który daje nam dar modlitwy nieustannej. My powinniśmy »tylko« na niej wytrwać”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 24.99fabryka słów książki, fiorella turolli, bad saint monica james pdf pl, krew świętego sebastien de castell, to co bliskie sercu pdf, recydiwista, regina brett kochaj pdf, ppk w budżetówce, szklany tron 2, o śmierci bez przesady interpretacja, robert greene sztuka uwodzenia pdf, to be zadania pdf, żywoty świętych pańskich na wszystkie dni roku, badanie podmiotowe pacjenta…