Stany małżeńskie i pośrednie

Autor: Kassjanowicz Dorota

Weronika po urodzeniu synów nie ma już dawnego ciała. za to stała się wcieleniem wielofunkcyjności. W ferworze codziennych obowiązków i wobec wiecznej nieobecności męża w domu już zapomniała. że jest kobietą. Przyjaciółki Weroniki również nie mają łatwo. Dla Agaty. nauczycielki matematyki. praca w szkole jest zdecydowanie poniżej ambicji. Chciałaby coś w swoim życiu zmienić. ale zawsze kończy się tylko na chęciach… Jowita na co dzień jest stylistką-wizażystka. lecz tak naprawdę marzy o wystawach swoich grafik w galeriach całego świata. Ale najbardziej o poprawieniu relacji z nastoletnią. zbuntowaną córką. Na szczęście może liczyć na zakochanego w niej Szweda. Erlinga. Jeżeli tylko uda mu się wreszcie wrócić z obserwacji żubrów w Białowieży… Izka. wiolonczelistka

:

Cena:


:

:

Cena:


Gdybyście ją znali

Autor: Emille Elgard

Kobieta w śpiączce.

Mężczyzna. który mógłby ją ocalić. Gdyby tylko był w stanie mówić…

 

Cassie Jensen miała wszystko: ślub jak z bajki. wspaniały dom. doskonałego męża. nawet cudowną teściową. Ale w Nowy Rok trafia w śpiączce na oddział intensywnej terapii po wypadku. któremu uległa na spacerze z psem. Potrącił ją samochód. kierowca uciekł. Pielęgniarka Alice Marlowe. choć sama po kolejnych poronieniach zmaga się z osobistym dramatem. z oddaniem zajmuje się nową pacjentką i szybko odkrywa. że ta skrywa tajemnicę. której nie znają nawet jej najbliżsi.

Na sąsiednim łóżku leży Frank. samotny starszy mężczyzna. alkoholik. od którego wszyscy się odwrócili. Wbrew opinii lekarzy nie jest pogrążony w śpiączce. tylko cierpi na zespół zamknięcia – ma bezw

:

Cena:


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788301195366: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/eksperyment-terenowy-w-psych

Cena:


ISBN

9788381193368: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/szkarlatna-roza-raju-boskiego-jerzy-bandrowski-128579u

Cena:teoria zachowania zasobów hobfolla, drugi sen harris, rozpad zsrr mapa, the outsider stephen king, zniewolony. 12 years a slave, czas przyszły niemiecki ćwiczenia, kronika długosza pdf, sztuka perswazji czyli język wpływu i manipulacji, ebook hobbit, grona gniewu, dominika wetoszka, kornel frydrych agh, nauka kochania siebie, barbara adamiak, susan cain ciszej proszę, mariusz rosik, stanisław lem bajki robotów cała książka pdf…