ISBN

9788301202026: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/publikacje-naukowe-piotr-siuda-piotr-wasylczyk-135851u

Cena: Piotr Wasylczyk


Doskonała sylwetka z EFT

Autor: Katarzyna Trzaska

Otyłość i nadwaga już Ci nie grożą – EFT – metoda opukiwania punktów meridianowych pomoże osiągnąć idealną wagę i doskonałą sylwetkę. 

Co otrzymasz. dzięki tej książce?

– Podstawowe zasady stosowania EFT.

– Mechanizmy. które uwolnią Cię od stresu i negatywnych emocji. będące podstawą Twoich problemów z wagą.

– Umiejętność kontrolowania sytuacji. w których sięgasz po szkodliwe potrawy.

– Sposoby motywacyjne. które doprowadzą Cię do idealnej sylwetki.

– I przede wszystkim: odchudzanie będzie sprawiać Ci przyjemność. więc z łatwością zgubisz zbędne kilogramy.

Publikacja zawiera wiele praktycznych ćwiczeń oraz aż 80 gotowych ustawień EFT dostosowanych do Twoich potrzeb. Przygotowane przez wieloletnią trenerkę metody.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


Jak schudnąć 25 kg lekko. łatwo i przyjemnie

Autor: Śladowska Aneta

Chcesz w końcu schudnąć? 

Musisz najpierw uwierzyć w siebie!

Książka opisuje osobiste doświadczenia Autorki i jej metody dotyczące utraty wagi. Udowadnia. że szczęście w osiąganiu celu sprzyja ludziom pogodnym. a dzięki optymizmowi i pozytywnemu myśleniu osiągnęła to. czego tak bardzo pragnęła – schudła 25 kg w sposób lekki. łatwy i przyjemny. Teraz i Ty możesz pójść jej śladem osiągając podobne. a nawet lepsze rezultaty. 

Metoda odchudzania. którą proponuje Aneta Śladowska jest sposobem na odnalezienie prawdziwego siebie. czyli powrotem do swojej własnej natury. natomiast schudnięcie jest jej korzystnym efektem ubocznym. Jedynym wysiłkiem. który musisz włożyć w początkowej fazie doskonalenia siebie jest zmiana sposobu

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788381470629: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/wedrowka-anamaru-i-inne-opowiadania-tomasz-mroczkowski-138371u

Cena:


30.9

https://woblink.com/ebook/ostatnia-obsesja-natalii-ewa-madeyska-136018u: https://woblink.com/product-publication/download/136018/epub

:

Cena:slownik polsko ukraiński, hugo bader skucha, subtelnie mówię f pdf, piotr szatkowski, racjonalna terapia zachowania pdf, bochenek tom 2 pdf, smocza straż tom 3, lekarz wojenny, książki motywacyjne pdf, publio kod promocyjny, trylogia zła, świadectwo kosci, formy reglamentacji działalności gospodarczej, kaznodzieja (powieść), kupisiewicz słownik pedagogiczny, dzwiek mowy…