ISBN

9788379081158: Wydawnictwo

Format

42: https://woblink.com/ebook/budowanie-nad-baltykiem-studia-z-architektury-i-sztuki-gdanska-pomorza-i-zmudzi-malgorzata-omilanowska-125711u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 757: Kochać. chronić. uprawiać

Autor: autor zbiorowy

Szacuje się. że co 20 min z powierzchni Ziemi znika jeden gatunek roślin lub zwierząt. często zanim jeszcze zdążyliśmy go poznać. Wymierają geny. gatunki oraz ekosystemy. a tym samym zanika bioróżnorodność. która odgrywa tak istotną rolę w utrzymaniu równowagi życia na zamieszkiwanej przez nas wszystkich planecie. Czy da się pogodzić postęp technologiczny z ochroną środowiska? W jakim stopniu nasze decyzje żywieniowe wpływają na zróżnicowanie gatunków? Jak docenić bioróżnorodność w swoim najbliższym otoczeniu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/125690/epub

1:

:

Cena:


Wędrówka w świat

Autor: Antoni Ferdynand Ossendowski

Opowieść o egzotycznych odległych krainach i morskich wyprawach

Wojtek. młody chłopak. po śmierci ojca rybaka. którego zabrało morze. opuszcza rodzinny dom. Nie mając żadnego fachu w ręku i środków do życia. zaciąga się na „Fennię”. stary statek handlowy. Podczas dalekomorskich wypraw zwiedza różne kontynenty. poznaje ich mieszkańców. nieznane kultury i obyczaje. Zdobywa nowe doświadczenia. które pomagają mu zrozumieć świat i samego siebie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 25


ISBN

9788360657720: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-swiata-tom-ix-swiat-w-latach-1800-1850-andrzej-chwalba-tadeusz-czekalski-dobrochna-kalwa-michal-baczkowski-126764u

Cena: Tadeusz Czekalski


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:ewa marynowicz hetka, struktura teorii socjologicznej, eksperymenty społeczne, 100 taktycznych zasad sprzedaży, fizyka liceum pdf, rób to do czego jesteś stworzony, mirosław prandota, pieśń o narodzeniu pańskim, korespondencja biznesowa po angielsku, modele wzrostu gospodarczego makroekonomia, łacinnicy, aż do śmierci, widmo komunizmu, the freddy files, karta badania mowy, anna mentlewicz, william wharton ptasiek, kamienie na szaniec mobi, byleby, mowa zależna pdf, jak oczarować faceta, scenariusze przedstawień kabaretowych, amoris laetitia pdf, sztuka życia według stoików, motoryczność człowieka pdf…