Nic do stracenia. Wreszcie wolni

Autor: Kirsty Moseley

Ojciec Anny Spencer zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Od tej pory Anna przestaje być anonimową nastolatką i coraz trudniej chronić jej prywatność. Ashton Taylor ma więc jeszcze bardziej skomplikowane zadanie. Niebawem odbędzie się proces prześladowcy Anny. Cartera Thomasa. który marzy tylko o tym. jak ją odzyskać. Anna ufa Ashtonowi i zaczyna wierzyć w jego miłość. chociaż nadal jest pewna. że nie zasługuje na szczęście. Jednak zanim się okaże. czy mogą być razem. będą musieli walczyć o życie.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


Seks to za mało

Autor: Yvonne Lindsay

Mia spędziła wyjątkowego sylwestra w towarzystwie atrakcyjnego cudzoziemca. Ich znajomość była namiętna. ale krótka. Było jasne. że nigdy więcej się nie zobaczą. bo nawet bardzo dobry seks to za mało. by zostać parą. Tymczasem spotykają się trzy lata później. Czy i tym razem też połączy ich tylko namiętność?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Apostoł Kazachstanu i Świadek Ewangelii

Autor: Aleksander Posacki

Uwzględnia ona nie tylko duchowość Błogosławionego. ale też bogactwo jego osobowości. Z tej racji odwołuje się nie tylko do teologii duchowości. opinii niektórych teologów. mistyków czy świętych. ale też do znawców filozofii. antropologii i psychologii. W tym sensie praca ma charakter interdyscyplinarny. 

Autor przedstawia Błogosławionego nie tylko jako heroicznego świadka „żywej” Ewangelii. wiernego Bogu i oddanego ludziom. ale też jako człowieka mądrego i wykształconego. osobę o szerokich horyzontach. człowieka dialogu. o zainteresowaniach naukowych. historycznych i literackich. o czym świadczy szczególnie korespondencja Bukowińskiego. obficie wykorzystana w pracy. 

Autor. odwołując do niektórych intuicji wielkiego teologa Hansa Ursa von Balthasara. a szczególnie

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 24.9january weiner, stanisław grabias, czarny orzeł, przygody don kichota, pan lodowego ogrodu tom 3 audiobook, kaczka dziwaczka mp3 chomikuj, trening twórczości, jakub firlus, wartości liczbowe przy kalkulacji, napraw mnie anna langner pdf, książki biblioteka, testy gimnazjalne z biologii, z jakiej, dragon age inkwizycja podniebna twierdza, zaplatane nastolatki, ćwiczenia propriocepcji, zeus to pomyłka chomikuj, sam harris koniec wiary…