Smocza krew. Nowy sprzymierzeniec tom 2

Autor: Magdalena Marków

Walka z Dhalią trwa. Nie widząc innego wyjścia. Drasan oraz jego towarzysze postanawiają odszukać kryjówkę Alt’ara – legendarnego przywódcę grupy najemników zwących się “Gildią zabójców”. Książę żywi nadzieję. że uda mu się przekonać go do zawarcia sojuszu przeciwko czarownicy i jej nowemu pomagierowi. Jednak współpraca z zabójcą nie układa się tak jak się tego spodziewał.

W tym czasie król Riden przygotowuje się do wypowiedzenia wojny Antui. Dzięki darowi czarownicy jest całkowicie pewien swego zwycięstwa. Jednak Dhalia. która przywykła do pociągania za sznurki wcale nie wydaje się zachwycona sprowadzeniem do roli narzędzia. Potajemnie knuje intrygę. która pomoże jej się pozbyć ambitnego młodzieńca. Niestety jej pl

59: https://woblink.com/ebook/w-poszukiwaniu-zwinnosci-w-architekturze-systemow-it-krzysztof-bonczak-126191u

Cena:


ISBN

9788380738737: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/o-czym-szumia-wierzby-kenneth-grahame-127343u

Cena:


ISBN

9788324054367: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/imperium-boga-hanumana-piotr-klodkowski-126057u

Cena:


Wydawnictwo

MT Biznes: Format

126576

https://woblink.com/product-publication/download/126576/epub: 1

Cena:


Aniołowie o brudnych twarzach

Autor: Wilson Jonathan

Alfredo Di Stéfano. Diego Maradona. Gabriel Batistuta. Juan Román Riquelme. Sergio Agüero. Leo Messi… Argentyna zrodziła wielu wspaniałych piłkarzy. Bardziej niż jakikolwiek inny naród żyje i oddycha piłką nożną. O futbolu dyskutuje się tu bez przerwy: w domach. kawiarniach. na ulicach. Do dyskusji włączają się nawet pisarze i filozofowie.

 

Jonathan Wilson. jeden z najlepszych dziennikarzy piszących o sporcie. postanowił bliżej przyjrzeć się fascynującym dziejom piłki nożnej w Argentynie. To opowieść o tym. jak nieznana brytyjska gra stała się pasją milionów. Jak żywiołowy styl gry zmieniał się najpierw w antyfutbol. a potem w fuzję piękna i skuteczności pod wodzą Césara Luisa Menottiego. Wreszcie – to historia pięciu przegranych finałów w XXI wieku. 

Oto Anioł

28: https://woblink.com/ebook/urok-poznego-lata-tom-i-agnieszka-janiszewska-127293u

Cena:


Niepokorna narzeczona

Autor: Andie Brock

W dniu zaręczyn księżniczka Annalina uświadamia sobie. że za nic w świecie nie chce poślubić króla Raszida Zahaniego. Ucieka z przyjęcia zaręczynowego. ale dogania ją królewski ochroniarz. Ponieważ natychmiast obok zjawia się paparazzo. Annalina wpada na pomysł wywołania skandalu. który uniemożliwi planowany ślub. Całuje ochroniarza przed obiektywem kamery. Nie wie jednak. że to brat jej narzeczonego. książę Zahir Zahani. I teraz to jego będzie musiała poślubić…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Nawrócona

Autor: Stefan Hertmans

„Miała wrażenie. że może usłyszeć samotność samego czasu”.

W niewielkiej wiosce w Prowansji od niepamiętnych czasów mówi się o pogromie i ukrytym skarbie. Pod koniec XIX wieku w kairskiej synagodze zostają znalezione sensacyjne żydowskie dokumenty. Stefan Hertmans natrafia na ślady szlachetnie urodzonej młodej chrześcijanki z XI wieku. która z miłości do żydowskiego chłopaka zmarnowała sobie życie. Podąża za kobietą. która ignorując zakazy. podejmuje ucieczkę z ukochanym i udaje się w spektakularną podróż. ścigana przez wszystkich dokoła.

Hertmans nie zatrzymuje się jednak w tym miejscu. Trzyma w ręku lustro. w którym odbija się zarówno historia. jak i współczesne społeczeństwo. Tysiąc lat temu podczas krucjat chrześcijaństwo walczyło z islamem. Jerozolima przechodziła z rąk do

https://woblink.com/ebook/ariel-znaczy-lew-andrzej-selerowicz-126490u: https://woblink.com/product-publication/download/126490/epub

Cena:materiał ludzki, polityka zagraniczna chin, kłamczucha audiobook całość, pola wielokątów klasa 5, zdążyć przed pierwszą gwiazdką, saga o walhalli, 7 bestii, zwrot afektywny, wojownicy las tajemnic, opowieści z meekhańskiego pogranicza. północ–południe, magdalena grycman, beth reekles, kiszonki i fermentacje aleksander baron, pielęgniarstwo pediatryczne pdf, arcania mapa, górna małgorzata nie ma jak w przedszkolu, pocałunek szpiega pdf, prawo dla ekonomistów…