ISBN

9788380628489: Wydawnictwo

Format

40.9: https://woblink.com/ebook/strach-medrca-tom-2-patrick-rothfuss-miroslaw-piotr-jablonski-malgorzata-chwalek-jacek-pietrzynski-31819u

Cena:


Raskoł i sekty w prawosławnej Rosji

Autor: Karol Dębiński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Ponieważ sekciarstwo stanowi jeden z przejawów życia religijnego w Rosji. dlatego sądzimy. że nie będzie od rzeczy podać choćby krótkie wiadomości o tak mało znanych u nas rosyjskich sektach i ruchach religijnych. W książce opisano: 1. Sekty rosyjskie do czasu Raskołu. są to: Adrian. Lasjiusz. Dymitr. Marcin. Strygolnicy. Żydowini. Subbotnicy i Bracia dnia niedzielnego. Kosoj. 2. Raskoł: Określenie Raskołu. jego charakter. przyczyny dalsze i bliższe jego powstania. Jego powstanie i rozwój aż do dnia ostatecznego wydzielenia się z Cerkwi w 1667 r.. Usiłowania Raskolników utrzymania jedności z Cerwkią. Rozruchy. Steń

51: https://woblink.com/ebook/smierc-w-obrzedach-i-zwyczajach-ludu-polskiego-henryk-biegeleisen-32144u

Cena:


ISBN

9788365740069: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/szczypta-milosci-amanda-prowse-31970u

Cena:


Lud wesołków w dawnej Polsce

Autor: Leonard Lepszy

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Po znojach rycerskich zapasów następowały w wiekach średnich wywczasy u biesiadnego stołu; po praktykach religijnych i gorących modłach. po senatorskich naradach lub innych dla spraw publicznych mozołach następowały. czy to na dworach królewskich. czy książęcych lub możnych paniąt. ucieszne krotochwile. zabawy i gry towarzyskie. podsycane wesołością i humorem błazna i trefnisia. W krótkim podglądzie zamierzamy bez przydługich studiów dotknąć i rozświetlić czytelnikom dzieje naszego ludu wesołków. który stanowi w swych związkach instytucję średniowieczną. Ale sięga jeszcze głębiej w dzieje naszego społeczeństwa. W treści zn

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 32027

https://woblink.com/ebook/creation-et-redemption-alexandre-dumas-32027u

:

Cena:allen carr pdf download, medycyna sądowa podręcznik, baśniobór pdf, biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt pdf, miranda lee, dragon age 3 poradnik, 2 dywizja piechoty, piątek macierewicz, ludlum filmy, igor zgoliński, ojciec eliasz dzień gniewu, seryjne morderczynie, ewa filip, aplikacja prokuratorska testy, lolita ebook, absolwentka sj hooks, małgorzata sieradzka…