Perfekcyjna śmierć

Autor: Helen Fields

Psychopatyczny morderca znajduje perfekcyjne narzędzie zbrodni…
Czy zdoła nim zadać perfekcyjną śmierć?…

Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna.
Szefowa fundacji charytatywnej umiera na tajemniczą chorobę.
Inspektor Luc Callanach i świeżo awansowana nadinspektor Ava Turner nie wiedzą jeszcze. że w Edynburgu grasuje seryjny morderca.
Pozbawia swoje ofiary życia w najzimniejszy. najbardziej okrutny sposób. Umierają powolną. bolesną śmiercią.
Ava i Luc zmagają się z własnymi problemami. a teraz muszą rozwiązać najtrudniejszą sprawę w swojej karierze: zbrodni pozornie bez motywu. Lecz wkrótce odkryją powód. dla którego morderca zabija – tak szokujący. że przekracza wszystko. z czym spotkali się do tej pory…

W: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


ISBN

9788324049028: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/francuskie-lato-isaac-catherine-128163u

Cena:tarantula klops i herkules, oskarżenie mróz pdf, ebook pdf, henry hazlitt ekonomia w jednej lekcji pdf, zespół maltretowanej żony, inventor professional, człowiek w wysokim zamku, pan samochodzik i człowiek z ufo pdf, kizwalter, krytyka literacka, wszechświat z niczego, ancestors legacy poradnik, serce diabła meghan march pdf, wierszyk o dinozaurach, zlodziej czasu…