Dziewczynka z zapałkami. Wydanie dwujęzyczne na Boże Narodzenie

Autor: Hans Christian Andersen

„Dziewczynka z zapałkami” to jedna z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena. Ta napisana prozą opowieść powstała w 1845 roku. wtedy też została opublikowana po raz pierwszy. Fabuła jest silnym nawiązaniem do życia autora. który wywodził się z ubogiej rodziny. Istnieje przekonanie. że baśń ta zawiera głęboki sens oraz ponadczasową wymowę. która po dziś dzień jest aktualnym przesłaniem. Idea miłosierdzia i troski o innych jest nam szczególnie bliska właśnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie warto również znaleźć chwilę na przybliżenie jej najmłodszym poprzez klasykę literatury światowej.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki

69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

Cena:


ISBN

9788373779921: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/cialo-to-umysl-jak-spoleczenstwo-uczy-dlugowiecznosci-i-dlaczego-zdrowie-jest-dziedziczne-martinez-mario-139908u

Cena:układ idealny pdf, robyn harding, krzysztof gosztyla, esej pdf, misiołek, irena herbst, wayne dyer pokochaj siebie, żniwa śmierci, nioh 2 poradnik, cialo nie klamie ksiazka, zderzenie cywilizacji pdf, omyłka streszczenie, www.psxextreme, controlling finansowy w przedsiębiorstwie, antoni kolek, damskie laboratorium, immanuela kant, walter sonnenbruch, karty pracy klasa 3 do druku za darmo, ks. prof. waldemar chrostowski…