#Delete

Autor: Sandi Lynn

Po kilku nieudanych związkach młoda fotograficzka wymyśla projekt #Delete i pisze o nim na swoim blogu. Chce pokazać kobietom. jak powinny się zachowywać. kiedy facet je lekceważy – po prostu trzeba wyrzucić go ze swojego życia. Ale jeden sms. który wysyła na niewłaściwy numer. stawia jej życie na głowie. A ona zaczyna się bać. że może złamać własne zasady. których uczy inne dziewczyny…

„Mężczyźni. Totalne dupki. jeśli chodzi o traktowanie kobiet. Co do jednego.
»Zaesemesuję do niej. jak będę miał chwilę. jutro czy pojutrze. Albo popojutrze. i niech się cieszy«.
»Może zadzwonię do niej za parę dni. Żeby nie pomyślała. że jesteśmy ze sobą zbyt blisko«.
»Lubię ją. ale nie jest moim głównym priorytetem. ani nawet średnim. I tak będzie zawsze po

10: https://woblink.com/ebook/w-swiecie-dinomuzykow-gabriela-molesztak-127301u

Cena:


Praktyczne aspekty współdziałania terenowych organów administracji wojskowej i administracji publicznej w sytuacjach kryzysowych

Autor: Marek Walancik

Problematyka bezpieczeństwa od wielu lat znajduje swoje miejsce w kręgu zainteresowań wielu nauk społecznych. humanistycznych. ekonomicznych.

Samo zainteresowanie bezpieczeństwem przeżywa renesans. Powstaje dyscyplina naukowa „Securitologia”. czyli nauka o systemie skutecznej

i bezpiecznej ochrony człowieka. Choć nauki o bezpieczeństwie(securitologia) są wciąż stosunkowo młodą – na tle innych – gałęzią nauki. bez wątpienia jednak tę dynamicznie rozwijającą się dziedzinę charakteryzuje coraz bardziej szerokie i kompleksowe podejście do badanych kwestii. Ujęcie przedmiotowe i podmiotowe. analiza bezpiecze

:

Cena:


Dziecko w mediach

Autor: Krzysztof Marcyński

Mass media pojawiły się w życiu najmłodszych w sposób naturalny. stając się ważnym elementem kształtującym ich percepcję i światopogląd. Są źródłem bieżących wiadomości. dostarczają wiedzy i rozrywki. jak również stanowią ogromną siłę w kształtowaniu opinii. postaw i systemów wartości swych odbiorców. a w szczególności dzieci. Tym samym media są potężną instytucją socjalizującą i wychowującą młode pokolenie.

Publikacja przedstawia nie tylko analizy szeregu procesów związanych z odbiorem radia. telewizji. prasy. reklamy przez dzieci. ale też podejmuje próbę podania odpowiedzi na pytania o rolę i miejsce mediów w rozwoju dziecka. edukacji oraz przestrzeni publicznej.

W książce. co istotne. autorzy poruszają wiele

24.9: https://woblink.com/ebook/hashimoto-eberhard-jurgen-wormer-127791u

Cena:ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym 2018 pdf, język dax, iwona stelmach, sławomir suchodolski, wojan wiek, tomasz jedynak, dom hanny suchockiej, legendy archeonu, pogromca grzesznikow, wedrujaca ziemia, język łaciński słownik, miłoszewski kwestia ceny, baśń a bajka, podstawy ekonomii, barbara ksit, krzysztof strojek, freud marzenia senne, jan cieński, łukasz strzępek, marek buś, napraw sie…