Labirynt śmierci

Autor: Philip K. Dick

Doskonała powieść. w której mroczna atmosfera skrywa morderstwa. pytania o istnienie Boga i naturę rzeczywistości.

Na planetę Delmak-O przybywa czternaścioro obcych sobie ludzi. Żaden z niech nie może ufać drugiemu. a śmierć może uderzyć w każdej chwili. Nie znają czekających ich zadań. a awaria przekaźnika wyklucza możliwość sprowadzenia pomocy. Wkrótce staje się dla nich jasne. że są obiektem jakiegoś doświadczenia. Na rozległej planecie uwagę przyciąga budynek kryjący tajemnice pchające kolonistów ku paranoi. Ginie pierwsze z nich. Bóg albo nie istnieje. albo postanawia unicestwić swoje stworzenia.

Doskonała powieść. w której mroczna atmosfera skrywa morderstwa. pytania o istnienie Boga i naturę rzeczywistości.

Dick prowadzi nas przez rzeczywistość i szaleństwo. życie i śmierć. grzech i zbawienie… jest naszym własnym Borgesem. Ursula K. Le Guin  

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


:

:

Cena:


ISBN

9788379767526: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/motywy-osobiste-aleksandra-marinina-32182u

Cena:


Ogień wśród nocy

Autor: Teresa Messineo

Epicka opowieść o wojnie. miłości i przyjaźni.

Kay i Jo różni bardzo wiele. Nieśmiała i trochę zamknięta w sobie Kay pochodzi z górniczej mieściny w górach Pensylwanii; Jo to nowojorczanka w pierwszym pokoleniu. przebojowa i rozgarnięta. z bujnym irlandzko-włoskim temperamentem. Połączy je wspólna służba w korpusie medycznym amerykańskiej armii. Rzucone przez wir wojny na dwa fronty i dwa różne krańce świata będą musiały każda na własną rękę stawić czoło wyzwaniom. jakim sprostałoby niewielu mężczyzn.

Kay wyjeżdża pierwsza – i trafia do raju. Służba na wyspach Pacyfiku przypomina wakacje: słońce. piękne otoczenie i tłumy przystojnych oficerów. Czego się nie spodziewa. to że wśród flirtów i zabaw znajdzie miłość – głęboką. namiętną i poruszającą ją do głębi. 

Jo na Froncie Zachodnim ocaleje jako jedyna pielęgniarka. gdy jej szpital polowy zostanie zbombardowany przez wroga. Na wrogim terenie. gdzie w każdej chwili mogą pojawić się Niemcy. zostaje sama z sześcioma żołnierzami w ciężkim stanie. Życie pod presją częstych ostrzałów. głodu i poczucia zagrożenia przytłacza ją. lecz jeszcze trudniejsze są wspomnienia o przeszłości: jej ukochany brat Gianni zginął na okręcie wojennym. oboje rodzice zmarli po jej wyjeździe z kraju. 

Epicka opowieść o wojnie i przyjaźni z ciekawymi bohaterami. nieprzewidywalną akcją i wspaniałymi detalami. 

Laird Hunt.

Epicka historia o miłości. stracie  i przetrwaniu.  Nie można pominąć tej powieści. 

Karen With

Historia o  wojnie. miłości. stracie i sile człowieka. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak głęboko poruszony powieścią. Musisz przeczytać tę książkę! 

Lauren Willig 

Teresa Messineo ukończyła studia magisterskie z języka angielskiego w 1994 r.. Teresa łączy w sobie miłość do medycyny i literatury. Jest osobą mocno zaangażowaną w życie społeczne. jest wolontariuszką w banku żywności.  Ma czworo dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4psychologia rozwoju czlowieka, niepróżnujące próżnowanie, tamta kobieta, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi całą książka pdf, leszek mellibruda, królowa saba przepowiednie, promieniotworczosc naturalna, czarna madonna, na skraju strefy tom 3, ibuk.pl, turbulencja whitney g pdf, joao silva, uwierz w miłość, żądła rządzą, syberia 2 gra, sprawdzian ewolucja życia puls życia 3, eneida wergiliusza, tajemnice 2 wojny światowej wołoszański…