Wojna oszukanych

Autor: Piotr Langenfeld

Druga wojna światowa skończyła się dwa lata temu. Dla wielu była klęską.

Społeczeństwa Zachodu chcą pokoju. który nie jest dany znajdującym się pod radzieckim butem Polakom. Część z nich ciągle walczy. W osamotnieniu. bez fanfar. chwały. a czasem i nadziei.

Sierżant amerykańskiej armii Charlie Zielinski ma okazję wrócić do ojczyzny w ważnej i niebezpiecznej misji. Będzie musiał stawić czoło zagrożeniom nowej. perfidnej wojny.

Zmierzy się z przebiegłym wrogiem. mistrzem kłamstwa i mistyfikacji.

Stanie po stronie osamotnionych sojuszników i powróci do spraw z przeszłości. by walczyć o przyszłość.

Langenfeld to marka świetnych militarnych opisów oraz szczegółowej wiedzy historycznej.

W połączeniu z gawędziarskim talentem gwarantuje k

31: https://woblink.com/ebook/stasi-i-wilk-david-young-magdalena-jankowska-agnieszka-wrzosek-katarzyna-sosnowska-31456u

Cena:


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część czwarta: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od poł. XI w. aż do upadku niepodległości Słowian zaodrzańskich (1036-1171)

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom trzeci. część czwarta dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od połowy XI w. aż do upadku niepodległości Słowian zaodrzańskich (1036-1171). Współzawodnictwo Polski z Czechami w XI w.: 1. Brak między Słowianami jedności i zgody. 2. Najazd Brzetysława I na Polskę (r. 1038-1039). Interwencja Henryka III na korzyść Kazimierza I. Powrót Kazimierza I do Polsk

:

Cena:


ISBN

9788379503643: Wydawnictwo

Format

12.3: https://woblink.com/ebook/starozytna-polska-wojewodztwo-sandomierskie-michal-balinski-31613u

Cena:szeptucha audiobook, piotr solarz, oczyszczanie wątroby metodą moritza, monika klimek, piotr deja, korpus policji, liczby p adyczne, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych strugała pdf, krzysztof jaskułowski, angielski konwersacje dla zaawansowanych, montgomery miasto, nowenna pompejańska pdf, wiedźmin audiobook kolejność, dan brown początek mobi, geografia dla maturzysty, potwory z mitologii słowiańskiej, marsz imperialny mp3, ksiazki pdf za darmo…