Błękitne oczy Rose

Autor: Maisey Yates

Grecki biznesmen Leon Carides miał wszystko: pieniądze. władzę i piękną żonę. Poślubił Rose na prośbę jej ojca. ale nadal wiódł życie samolubnego playboya. Rose po dwóch latach postanawia się z nim rozwieść. odkłada jednak decyzję. kiedy Leon ulega wypadkowi. w którym traci pamięć. Pamięta jedynie niebieskie oczy Rose i instynktownie wyczuwa. że ich małżeństwo nie było udane. Nie rozumie. dlaczego nie dbał o żonę. Usiłuje to naprawić i zdobyć jej serce…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Stany małżeńskie i pośrednie

Autor: Kassjanowicz Dorota

Weronika po urodzeniu synów nie ma już dawnego ciała. za to stała się wcieleniem wielofunkcyjności. W ferworze codziennych obowiązków i wobec wiecznej nieobecności męża w domu już zapomniała. że jest kobietą. Przyjaciółki Weroniki również nie mają łatwo. Dla Agaty. nauczycielki matematyki. praca w szkole jest zdecydowanie poniżej ambicji. Chciałaby coś w swoim życiu zmienić. ale zawsze kończy się tylko na chęciach… Jowita na co dzień jest stylistką-wizażystka. lecz tak naprawdę marzy o wystawach swoich grafik w galeriach całego świata. Ale najbardziej o poprawieniu relacji z nastoletnią. zbuntowaną córką. Na szczęście może liczyć na zakochanego w niej Szweda. Erlinga. Jeżeli tylko uda mu się wreszcie wrócić z obserwacji żubrów w Białowieży… Izka. wiolonczelistka

:

Cena:


ISBN

9788381192309: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ulotnosc-chwili-ilona-adamczyk-128959u

Cena:


ISBN

9788380888562: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/madrosc-inteligencja-i-tworczosc-w-nauczaniu-robert-j-sternberg-linda-jarvin-elena-l-grigorenko-128922u

Cena: Linda Jarvindragon age utracony tron, marketing książka, droga dzikiego serca, śledztwo od kuchni, sztuka porządkowania życia po szwedzku, ten dzień blanka lipińska pdf download, teoria błękitnego oceanu, michał wolak, ostatnia arystokratka pdf, probalistyka, epub online, magia olewania sarah knight, uzupełnianki ortograficzne, turystyka międzynarodowa, głębia mankell, życie bez bólu, chorwacka przystań, afrykańska karta praw człowieka i ludów, star force. tom 6. imperium chomikuj…