ISBN

9788364476822: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/gorzkie-lata-stanislawa-sowinska-28233u

Cena:


Dobrze ci tak

Autor: Tammara Webber

Reid Alexander jest śledzonym przez paparazzi celebrytą. Każda informacja o nowym związku. każde potknięcie natychmiast trafiają do mediów – nic nie pozostaje tajemnicą. Za swój ostatni błąd Reid zapłacił wysoką cenę – zniszczony samochód. zdemolowany dom oraz długi pobyt w szpitalu. Wszyscy agenci starają się odbudować wizerunek nastoletniego aktora. lecz jedno jest pewne – nie uda mu się uciec od konsekwencji. Dori Cantrell jest dokładnym przeciwieństwem Reida. Mocno zaangażowana społecznie. nadzoruje przebieg prac. które musi odbyć Reid. aby wypełnić postanowienia sądu. Dziewczyna nie zwraca uwagi na osiągnięcia młodej gwiazdy. Jej pełne poczucia wyższości zachowanie sprawia. że Reid pragnie za wszelką cenę udowodnić dziewczynie. że ona również jest tylko człowiekiem.

43: https://woblink.com/ebook/mistrz-i-kontynuator-tomasz-sliwinski-28452u

Cena:hearts of iron poradnik, książki do nauki programowania, bez ciebie nie ma lata, ebook wypożyczalnia, elex hakowanie, prof. w. julian korab-karpowicz, noc kiedy umarła pdf, przemiana franz kafka, ile trwała dżuma, rozporządzenie w sprawie klasyfikacji budżetowej, apolonia kopińska, monika tomaszewska, testament jana pawła 2, jak oczarować faceta, opowieści z narnii 4, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych pdf, tijan pdf pl, nasze dusze nocą, historia stanów zjednoczonych pdf, jezyk egipski, lista osobista, prostaczkowie za granicą, ossendowski przez kraj ludzi zwierząt i bogów, innowacyjność przedsiębiorstw, drużyna 8…