Słońce Tebrizu

Autor: Julia Samadi

Opowieść o tęsknocie i nieprzewidywalności ludzkiego serca

Przypadek sprawia. że Julia nawiązuje kontakt korespondencyjny ze swoją bratnią duszą. młodym mężczyzną. mieszkającym w odległym Iranie. Niemal wszystko wydaje się dzielić zakochanych. jednak wbrew rozsądkowi ich miłość uparcie szuka spełnienia. wspierana przez poezję i nowoczesne technologie. Czym jest prawda uczuć w czasach e-maili i czy wirtualna namiętność ma rację bytu w konfrontacji z codzienną prozą życia? Czy w zglobalizowanym świecie łatwiej jest przezwyciężyć różnice kulturowe? I czy w ogóle warto próbować?

Trzeba przyznać. że Julia długo opierała się temu pomysłowi. (…) Zakochać się w kimś stamtąd. przecież to nie miałoby najmniejszego sensu. Zero przyszłości. zero teraźniejszości. Listy l

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:


ISBN

9788373779617: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/podrecznik-tarota-arkana-male-jak-wedrowiec-zostaje-mistrzem-kulesza-sylwia-139025u

Cena:bolesław prus faraon, chandler pdf, mikołaj rej fraszki, gorki matka, nachlass, władysław baka, potulna dostojewski, psychologia zdrowia pdf, posłuszna żona pdf, pocketbook jak wgrać książki, angielski wszystkie czasy pdf, biochemia harpera pdf, uwikłani 3 pdf, gombrowicz pdf, e.com, historia świata część 2…