ISBN

9788377858035: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/w-ciemnym-zwierciadle-joseph-sheridan-le-fanu-mira-czarnecka-17807u

Cena:


Córa Lechistanu

Autor: Ewa Mazur

Tu. gdzie graniczą ze sobą Moscavia i Sarmacja. istniał dawniej kraj zwanym Lechistanem. Czy ma szansę się odrodzić? Siedemnastoletnia Karina Poniatowska nie jest typową nastolatką. Nie lubi potulnie siedzieć w domu i czekać na rozwój wypadków. Chce służyć krajowi. o którym prawie wszyscy zapomnieli. Kim naprawdę jest dziewczyna i jakie jest jej przeznaczenie? „Córa Lechistanu” to opowieść o odwadze. samotności i potrzebie miłości. jak również odnajdywaniu własnej tożsamości w służbie ojczyźnie.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19


Ona wraca na dobre. Podróż terapeutyczna

Autor: Grażyna Jagielska

– Czy pamięta pani chwilę. kiedy była pani szczęśliwa – powtórzył [lekarz]. – Obojętnie kiedy i z jakiej przyczyny. Po prostu szczęśliwa. Szukałam w myślach nie tyle takiego momentu w życiu. ile jakiejś definicji tego szczęścia. o które drań mnie pytał. Co to mogło być? Szczęśliwa? Jasna cholera! − Nie jedź − powiedział Wojtek. kiedy odprowadzał mnie na samolot do Manaus. − Wróć ze mną do domu. Wszystko rozpracujemy. Będziesz. kim zechcesz”. Autorka głośnych książek „Miłość z kamienia” i „Anioły jedzą trzy razy dziennie” rozpoczyna najważniejszą walkę. Grażyna Jagielska. matka. żona. tłumaczka wiele lat żyła wbrew sobie. Teraz kiedy po zakończonej terapii wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. samotnie rusza w wymarzoną od dzieciństwa podróż w głąb amazońskiej dżungli. w górę rzeki Rio Negro. Ta podróż to jedyna szansa. by znaleźć odpowiedź na pytanie. kim jest. i przypomnieć sobie. co sprawia. że czuje się szczęśliwa. Czy niespodziewane pojawienie się Ewy. przyjaciółki z psychiatryka. pozwoli jej rozpocząć nowe życie? Czy u zbiegu rzek odnajdzie szczęście? Czy uda jej się wrócić do domu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 28.99zmory zegadłowicz, ryszard popiołek, walter rudin, piątek o macierewiczu, regiony turystyczne świata geografia, łukasz malik, przyroda klasa 4 testy, shantaram ebook, artur kurek, wypracowanie na 5, miasto mafii pdf, czarna owieczka tekst pdf, święty eryk, czesław bywalec, panstwa na t, detektyw pozytywka książka pdf, dziecko z zaburzeniami zachowania w szkole…