Obietnice poranka

Autor: Turansky Carrie

Przyjaciele z dzieciństwa rozdzieleni w wyniku tragedii i poszukiwanie drogi do lepszego jutra.

 W spokojnym zakątku edwardiańskiej Anglii Margaret Lounsbury pracuje ciężko w należącym do jej babki sklepie z kapeluszami. a po godzinach opiekuje się młodszą siostrą. Kilka lat wcześniej tragiczny wypadek brutalnie przerwał ich rodzinne szczęście oraz postawił przyszłość obu dziewcząt pod znakiem zapytania. Maggie jest niezwykle energiczna i zrobi wszystko. aby ochronić swoją siostrzyczkę Violet. Utrata rodziców nie przestaje jej jednak ciążyć na sercu. Z biegiem czasu dziewczyna zaczyna się poważnie zastanawiać. czy tamten wypadek na jeziorze… naprawdę był wypadkiem.

 Kiedy umiera William Harcourt. bogaty wynalazca i przemysłowiec. ze służby w Królewskiej Marynarce Wojennej p

11.5: https://woblink.com/ebook/maly-lord-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138106u

Cena:


ISBN

9788381472227: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/jeden-blad-anna-szafranska-139455u

Cena:


ISBN

9788328710719: Wydawnictwo

Format

43.9: https://woblink.com/ebook/kreatorki-kobiety-ktore-zmienily-polski-styl-zycia-lidia-pankow-julia-pankow-139200u

Cena: Julia Pańków


Obrona przypadku. Teksty o prozie 2

Autor: Janusz Drzewucki

Janusz Drzewucki nie jest strażnikiem literackiego Parnasu ani Panteonu. W szkicach o polskiej prozie ostatnich dziesięcioleci porusza się według własnych upodobań. nie próbując przy tym walczyć z ustalonymi hierarchiami. Po prostu ma własne zdanie. ma pisarzy. których twórczość regularnie monitoruje. I właśnie ten spokój pozwala mu na zbliżenie do obrazu obiektywnego. Dlatego nie posługuje się zapożyczonymi etykietkami. ani nie tworzy własnych.

Jego talent krytyczny sprawia. że omawiane przez krytyka teksty są przedstawiane rzetelnie. Powiedziałbym nawet. że daje nam wiedzę o nich na takim poziomie. jak wymaga tego historia literatury. Drzewucki nie bawi się w aluzje. które odczytać potrafi niewielu i tylko dziś. nie puszcza oka. A ponieważ in

59: https://woblink.com/ebook/biala-ksiega-blockchain-pawel-oksanowicz-138301u

Cena:kosmetyka stosowana joanna dylewska grzelakowska pdf, historia pielęgniarstwa w polsce, coaching i mentoring, hordes of the underdark, kamila padlewska, pedagogika twórczości szmidt pdf, watpie, metagenealogia, rodzina jana pawła 2, rozdziobia nas kruki i wrony, jacek giezek, john locke empiryzm, język włoski pdf, kometa nad doliną muminków pdf, jan wilkans…