O chłopcu. ptaszynie i pewnym trumniarzu

Autor: Woods Matilda

Allora to magiczne miejsce. gdzie zawsze słychać szum fal. widać latające ryby i każdy wie wszystko o wszystkich.

Alberto po trzydziestu latach ciężkiej pracy jako trumniarz czuje się przeraźliwie samotny. Jednak wraz z pojawieniem się w Allorze chłopca o imieniu Tito i jego niezwykłej ptaszyny Fii. los Alberto nieoczekiwanie się odmienia.

Życie trumniarza już nigdy nie będzie takie samo.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 16


Koniec stresu i nadwagi. Unikalny program pozwalający schudnąć nawet kilogram dziennie

Autor: Cruise Jorge

Stres powoduje przybieranie na wadze. a związane z nim hormony przyspieszają odkładanie się tłuszczu. Przekonuje o tym bestsellerowy autor New York Timesa. którego książki przełożono już na 16 języków. Ten wpływowy trener fitness i specjalista od odżywiania prezentuje prosty. 12-tygodniowy plan. który stanowi odzwierciedlenie przełomowych wyników badań naukowych. Program ten pokazuje. jak możesz łatwo dezaktywować działanie hormonów stresu. Wykorzystasz w tym celu sprawdzone zalecenia pozwalające dokonać modyfikacji Twojego nastawienia oraz zakorzenionych przekonań. Dzięki zawartym w publikacji poradom. będziesz mógł się delektować smakiem pysznych muffinów. naleśników. pieczywa. smażonego kurczaka czy w

:

Cena:książka tamte dni tamte noce, m łobocki, etos co to, diagnostyka laboratoryjna książka, magiczny wieczór krawczyk, mąż niszczy mnie psychicznie, bezpieczeństwo energetyczne pdf, romans opowiadanie, sztuka pozytywnego myślenia, święta inkwizycja w polsce, inetta jędrasik-jankowska, koniec pis, mój zawodnik pdf, opowiadania erotyczne autobus, śniadanie z kangurami…