PKPiR 2019

Autor: praca zbiorowa

Komplet informacji o zasadach prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

W publikacji omówiono:

• rozliczanie przychodów w pkpir (m.in. rozliczenie otrzymanej zaliczki. rozliczenie dofinansowań. zasady dokonywania korekty przychodów).

• rozliczanie kosztów w pkpir (m.in. rozliczenie kosztów podróży służbowych. wydatków samochodowych. odpisów amortyzacyjnych. zasady dokonywania korekty kosztów. dowody księgowe rozliczające koszty).

• zamknięcie księgi.

Publikacja zawiera również rozporządzenie w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.92


Awaria

Autor: Michał Komarnicki

Kiedy w pewną grudniową noc w Warszawie ulega awarii system energetyczny. nikt nie podejrzewa. że to początek końca tego miasta. Wkrótce jednak nie da się już ignorować panującego na ulicach chaosu. zaczyna brakować wody i jedzenia. a przedstawiciele władzy decydują się opuścić stolicę. Hubert. utalentowany student socjologii. ma natomiast tylko jedno pragnienie: ratować swoją ukochaną. Nie będzie to jednak zadanie proste. bowiem panowanie nad miastem przejmują kibole dowodzeni przez tyleż inteligentnego. co zdeprawowanego człowieka. a szerząca się anarchia sprawia. że dotychczasowe zasady i normy etyczne przestają się liczyć.

Awaria to ironiczna. buntownicza i brutalna wizja skorodowanego systemu politycznego i społecznego. oglądanych oczyma współczesnego inteligent

6: https://woblink.com/ebook/wersal-show-marta-poltorak-141200u

Cena:kolorowanka brzydkie kaczątko, japoński pisarz, reklama pdf, php 7 książka, jasnowidz aron, sposób na elfa marcin pałasz, królewskie sny, całe audiobooki za darmo, biblioteka san, owad budowa, homoseksualizm w historii, paranormalne horrory, rozpieszczone dzieci, planeta dobrych mysli, ibuk.pl za darmo, gry legocity, witkacy szewcy pdf, marta makara studzińska, stulecie winnych audiobook…