Pół życia

Autor: Mats Strandberg

Jessica nie może przestać myśleć o miłości swojego życia. Jakobie. Dlaczego zniknął tak nagle. bez wyjaśnień. zostawiając tylko króciutki list? „Przepraszam. Nie mogę powiedzieć dlaczego. Nie szukaj mnie. Nie nienawidź”. Nie daje jej to spokoju. Mimo sukcesów w pracy. nie potrafi cieszyć się życiem. Mijają lata. Jessica zawiera nowe przyjaźnie. buduje nowe związki. Ale nie może zapomnieć o Jakobie.

Kiedy umiera jej babcia Viola. Jessica musi oderwać się od własnych problemów. Postanawia spędzić kilka miesięcy w domu Violi na południu Szwecji. Babcia pozostawiła po sobie pamiętnik. w którym opisała swoje życie w latach pięćdziesiątych w Szwecji oraz dramatyczne wydarzenia. które zmusiły ją do dokonania wyborów mających wpływ na całą rodzinę. Jessica uświadamia sobie. że zarówno ba

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


ISBN

9788381193351: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/pilot-sw-teresy-jerzy-bandrowski-128578u

Cena:malarstwo holenderskie, andrzej kolakowski, muzykoterapia pdf, wojny przestrzeni, aleksandra banaszkiewicz, biologia egzamin gimnazjalny powtórka, świat bez bohaterów, pięciopsiaczki wanda chotomska, powieść karola bunscha, zbigniew kloch, remigiusz mróz większość bezwzględna, tamci, fizjologia sportu pdf, psychologia a wyzwania dzisiejszej pracy, lucyna ostrowska, dla dorosłych bajki, frywolni.net, santorski książki…