Alicja w Krainie Czarów. Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Autor: Lewis Carroll

Lewis Carroll rozumiał dzieci jak nikt inny – wyrazem tego jest jego Alicja w Krainie Czarów. Niesamowita opowieść o kilkuletniej dziewczynce. która pewnego dnia wpada do króliczej nory. wydaje się połączeniem dziecięcej wyobraźni. szalonych snów i beztroskiej zabawy. Ta krótka książeczka przenosi czytelnika. także dorosłego. w fantastyczny świat. gdzie wszystko jest możliwe. Alicję czyta się z zapartym tchem. a odkłada na półkę z postanowieniem. że jeszcze nieraz się do niej wróci.

 

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodz

:

Cena:


ISBN

9788301202231: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/roboty-budowlane-andrzej-wieckowski-139416u

Cena:


ISBN

9788381472234: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:


Letnia noc

Autor: Dan Simmons

Ścinający krew w żyłach mistrzowski horror w stylu klasyki gatunku

Lato 1960 roku. Old Central School to potężny. mroczny gmach w miasteczku Elm Haven w Illinois. Dla bohaterów ta szkoła właśnie przechodzi do historii. Ostatni dzień nauki jest również ostatnim dla tajemniczego. skrywającego wiele tajnych przejść budynku. o którym przez lata krążyły legendy. Teraz budynek ma zostać zamknięty. a w niedługim czasie również wyburzony.

Kiedy w Elm Haven zaczynają ginąć dzieci. nikt nie przypuszcza. że w miasteczku zagnieździły się demoniczne siły. Garstka dzieciaków odkrywa tajemnicę związaną z Old Central oraz z pewnym dzwonem. którego złowieszcze dźwięki rozlegają się po nocach w całym miasteczku. Od tej chwili zło zdaje się deptać im po piętach.. a dzieci nie mają wiele czasu – opracowują plan działania i stają do nierównej walki z siłami. o których istnieniu nie zdawały sobie dotąd sprawy.

Książka. która zainspirowała twórców serialu Stranger Things.

‚Dan Simmons pisze rewelacyjnie. łącząc koszmar z przerażeniem. napięciem i zaskakującą nostalgią za dawnymi czasami na amerykańskiej prowincji. To jedna z tych rzadkich książek. które trzeba koniecznie przeczytać!’

Stephen King

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 45


Migracja

Autor: Kevin Nolbert

Czy zdarzyło ci się fantazjować o tym. co mogłoby się stać. gdyby los nieoczekiwanie obdarował cię wygraną na loterii? Taka właśnie niespodzianka spotyka pewnego dnia Sebastiana. mężczyznę przed trzydziestką. który nieustannie szuka sposobu. by żyć według własnych zasad. nie podporządkowując się nikomu i niczemu. Ludzie. którzy pojawiają się na jego drodze. służą mu tylko jako inspiracja do kolejnych filozoficznych rozważań. kolejnych migracji „od siebie do siebie i od siebie do wnętrza innych żyć”. Czy poszukując mocnych wrażeń. ekstremalnych sytuacji i skrajnych emocji. uda mu się jednocześnie odkryć prawdę o sobie?

W tej zaskakującej. pełnej celnych metafor historii subtelny erotyzm przeplata się z męską przyjaźnią. w poznanym pod supermarketem bezdomnym można dostrzec

29.9: https://woblink.com/ebook/czas-stracencow-zolnierza-ot-i-oficera-opowiesc-o-wojnie-polsko-rosyjskiej-magdalena-m-baran-marek-m-meissner-138311u

Cena:eleonora griswold, reklama pdf, piotr c to o nas, archaizm semantyczny, etyka biznesu pdf, arytmia u dzieci, tomasz stawiszynski, leszek bielecki, test z działu magnetyzm odpowiedzi pdf, praca socjalna pdf, kostrzewa miedzianobrody, zza grobu, justyna drzewicka niepowszedni, przyimki angielski ćwiczenia pdf, ten dzień blanka lipińska pdf pobierz, renata szczepanik, robert bonek, mity greckie jan parandowski pdf, w rytmie passady pdf, molnar chłopcy z placu broni, zła mama, dyscyplina wojskowa, błaszak zoologia pdf…