Elementarz Bożego Narodzenia

Autor: ks. Leszek Smoliński

Święta Bożego Narodzenia to bardzo radosny czas. pełen ciepła. Kojarzy się z prezentami. choinką. życzeniami i wieczerzą wigilijną. Jednak Boże Narodzenie to przede wszystkim zaproszenie. byśmy wyszli na spotkanie z Bożym Dzieciątkiem. mając otwarte i kochające serca. i byśmy – wraz z aniołami i pasterzami – oddali Mu cześć i chwałę. Wszystkie zwyczaje i tradycje świąteczne mają swoje znaczenie religijne i wyrażają naszą bliskość z nowo narodzonym Jezusem. Niech pomocą w otwarciu naszych serc i oczu na tajemnicę Bożego Narodzenia będzie ten piękny. kolorowy Elementarz. z którego pomocą lepiej zrozumiemy świąteczne symbole.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 7.9


Humor świętych

Autor: Henryk Bejda

„Smutny święty to żaden święty” – twierdził najweselszy święty. Filip Neri. Wesołość zalecał innym. bo uważał. że „smutek szkodzi duszy”. Weźmy to sobie wszyscy do serca. Zresztą katolicyzm był. jest i zawsze będzie religią radości. Dobra Nowina jest przede wszystkim Radosną Nowiną. a „nasza radość to najlepszy sposób głoszenia chrześcijaństwa”. jak uważała św. Matka Teresa z Kalkuty

Przekazuję w ręce drogich Czytelników bukiet dowcipów o świętych. błogosławionych i sługach Bożych. kawałów przez nich samych obmyślonych lub przez nich opowiadanych. zabawnych przejęzyczeń i śmiesznych żartów sytuacyjnych. Czytajmy zatem. radujmy się i chwalmy Pana. dzielmy się nimi z bliźnimi.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9


9788381374347

Wydawnictwo: INFOR

PDF

https://woblink.com/ebook/import-towarow-jak-rozliczac-vat-od-towarow-sprowadzanych-spoza-ue-aneta-szwech-141155u: https://woblink.com/product-publication/download/141155/pdf

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141209/epub

1:

:

Cena:basia i przedszkole, elaine coffman, dyfin, społeczeństwo lokalne, portret mężczyzny, sałtykow, krzysztof schmidt, cień i kość pdf, sw.weronika, blicharski wstęp do inżynierii materiałowej pdf, ferwor, lee child 61 godzin, komuda jaksa, wiedźminie…