Zapach wspomnień

Autor: Jan Moran

Historia wielkiej miłości i pasji. których nie zniszczyła nawet wojna

Kiedy w 1939 znana francuska perfumiarka Danielle wchodzi na pokład luksusowego liniowca. który płynie do Europy. nie wie jeszcze. że ta podróż odmieni jej życie na zawsze. Na pokładzie statku ona i jej mąż dowiadują się o wybuchu wojny. która rozdziela ich z synem będącym pod opieką babci w Polsce.

Kolejne miesiące i lata stają się dla Danielle najtrudniejszymi chwilami w życiu. Kobieta rozpaczliwie stara się odnaleźć zagubioną rodzinę. W końcu podejmuje trudną decyzję i wyjeżdża do Ameryki.

Danielle nie zamierza się jednak poddawać i chce wykorzystać swój wspaniały dar w Los Angeles. Dzięki determinacji i pasji wkrótce odnosi sukces jako kreatorka perfum oraz dostaje przepustkę do hollywoodzkich elit.

22.05: https://woblink.com/ebook/fundamenty-etyczne-rzecznika-prasowego-karolina-dziewulska-siwek-127787u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128157/epub

1:

:

Cena:


:

Format

43: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-w-czasach-kryzysu-wybrane-zagadnienia-lukasz-wroblewski-128394u

Cena:


Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka

Autor: Anna Francik

Era globalizacji i informacji to czas burzliwych zmian. które wymuszają na organizacjach gotowość do ciągłej ewolucji. Powodują konieczność rozwijania nie tylko zdolności adaptacyjnych. ale także wprowadzania nowych rozwiązań ułatwiających wyprzedzenie konkurencji. Działając w globalnym i burzliwym otoczeniu organizacje zaczynają coraz częściej upatrywać w innowacjach szansy na rozwój i ekspansję. Warunkiem sukcesu opartego na innowacjach jest działanie przedsiębiorcze uwzględniające aspekty etyczne. ekologiczne. integrujące zróżnicowane kulturowo środowiska. Przed zarządzaniem stają coraz bardziej istotne wyzwania. Dotyczą one przede wszystkim stymulowania innowacyjności poprzez wyzwalanie kreatywności i wspomaganie przedsiębiorczości. Zachodzące zmiany

89: https://woblink.com/ebook/prawo-rzymskie-wojciech-dajczak-tomasz-giaro-franciszek-longchamps-de-berier-128154u

Cena: Tomasz Giarozamówienie uzupełniające pzp, kane i abel film, najlepsze kasztany są, podstawy metrologii pdf, king bezsenność, przyjaciel wesołego diabła książka, tryb rozkazujący niemiecki ćwiczenia pdf, magia uczuc, pedagogika podręcznik akademicki śliwerski kwieciński pdf, salon prl, złączeni obowiązkiem pdf doci, dawki leków, 2 dywizja piechoty, sklepik z marzeniami pdf, mckenzie książka pdf, legendy nordyckie, lekkomyślna siostra, saga o walhalli, ulisses audiobook, sabrina 3…