Business English. Jak pisać skutecznie po angielsku

Autor: Fiona Talbot

Język angielski

Poziom B2

Nie bądź zwykłym entuzjastą #mediów społecznościowych. To pasja. a nie żargon korporacyjny. przyciąga uwagę we wszystkich rodzajach komunikacji biznesowej.

Jeśli pracujesz w biznesie (albo przygotowujesz się do podjęcia pracy zawodowej) i zdajesz sobie sprawę z niezaprzeczalnego faktu. że słowo pisane zajmuje dziś centralną pozycję w komunikacji biznesowej. jest to dla ciebie idealne wprowadzenie w business English. Zawarte w książce szczegółowe. oparte na konkretnych zadaniach wskazówki zapewnią ci zestaw narzędzi. dzięki którym rozwiniesz wysoko cenione umiejętności komunikacyjne.

Książka jest w równym stopniu skierowana do osób. dla których angielski jest pierwszym językiem (native speakers). jak i do

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381373630: Wydawnictwo

Format

127.2: https://woblink.com/ebook/rachunkowosc-w-oswiacie-renata-niemiec-magda-grotkiewicz-137830u

Cena: Magda Grotkiewicz


Moje ulubione zagadki matematyczne i logiczne

Autor: Martin Gardner

Przez dwadzieścia pięć lat Martin Gardner prowadził kolumnę „Mathematical Games” w Scientific American. w której co pół roku prezentował szczególne zadania matematyczne i łamigłówki logiczne. Starał się przedstawiać problemy. których nie można było znaleźć w znanych powszechnie ich klasycznych zbiorach. na przykład Sama Loyda i Henry’ego Dudeneya. Zagadki te były później publikowane z propozycjami alternatywnych rozwiązań lub ciekawych uogólnień przesłanych przez czytelników.

Prezentowana publikacja zawiera kilkadziesiąt najatrakcyjniejszych spośród nich łamigłówek; niektóre z nich uzupełniono uwagami dotyczącymi ich innych rozwiązań. Entuzjaści zagadek mogą dowieść swoich umiejętności zmagając się z dowcipnymi problemami przedstawionymi w sytuacjach zatytułowanych „Nie tylko tam. gdzie żyją białe niedźwiedzie”. „Nowa szachownica”. „Zaszyfrowane pudełka”. „Na rozstajach dróg”. „Bronx czy Brooklyn?”. „Papierosowa układanka” i innych zadaniach. opartych na logice i podstawowej wiedzy matematycznej. W książce umieszczono również rozwiązania zaproponowanych zadań.

Łamigłówki umieszczone w zbiorze wydawnictwa Dover pochodzą z czasopism Scientific American i Games oraz wcześniejszych zbiorów.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 26


ISBN

9788366234161: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

Cena:prezentacja produktu po angielsku, karty pracy matematyka klasa 2, zła królowa, kwartet aleksandryjski, zdzisława dacko-pikiewicz, raz do roku w skiroławkach pdf, siostra słońca lucinda riley, słownik hydrogeologiczny, angielski konwersacje dla początkujących pdf, podchody dla dzieci zadania, za jakie grzechy dobry boże torrent, ibuk uw, remigiusz mróz oskarżenie pdf, wizje czyśćca siostry medardy, poradnik żywieniowy człowieka w xxi wieku pdf, książka czarne stopy…