Arena 13 tom 3. Wojownik

Autor: Joseph Delaney

Genthajczycy szykują się do bitwy z potężnymi dżinami. potrzebują więc jak najwięcej informacji o świecie poza Barierą. Przywódca Genthai – Konnit wybiera Leifa do niebezpiecznej misji.

Tymczasem Kwin. dziewczyna. którą kocha. robi furorę na arenie jako pierwsza kobieta. biorąca udział w starciach. Pod nieobecność Leifa musi też stawić czoło krwiożerczemu Hobowi.

Czy Leif. Kwin oraz Ada podniosą się po stracie najbliższych i znajdą w sobie dość siły. by pokonać bestię?

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32


Instrukcje księgowego. 53 praktyczne procedury z serwisem internetowym

Autor: Praca Zbiorowa

Książka zawiera zestaw aktualnych i praktycznych instrukcji objaśniających wybrane procedury podatkowe. księgowe i kadrowe. Trudne i skomplikowane zagadnienia prawne i proceduralne przedstawiono w sposób prosty. zwięzły i przystępny przy użyciu zestawień. tabel. przewodników „krok po kroku”.

Publikacja została powiązana ze specjalnym suplementem elektronicznym dostępnym po zalogowaniu do serwisu Inforlex Prawo. Zawiera on powiązane tematycznie z instrukcjami zamieszczonymi w książce:

• formularze.

• kalkulatory.

• wskaźniki i stawki.

• akty prawne.

• pakiet materiałów wideo.

Kolejna edycja tej praktycznej publikacji uwzględnia wszystkie zmiany przepisów. jakie nastąpiły od poprzedniego wyd

:

Cena:


Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom IV

Autor: Maurycy Dzieduszycki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskiego

:

Cena:jungowski test osobowości, ciało stephen king, słownik stereotypów i symboli ludowych, 21 lekcji na xxi wiek ebook, podróże odyseusza, napitki, cele operacyjne, dieta warzywno owocowa dr dąbrowskiej przepisy książka pdf, amo jones marionetka pdf, maria trojanek, dramat sofoklesa, rżenie, geografia w szkole, olga tokarczuk lalka i perła, marcin ciszewski deszcz audiobook, kubuś puchatek lektura klasa 2 audiobook, ajahm brahm, byliśmy głupi, rozaniec z janem, podnieś głowę, piotr masiukiewicz, nowoczesne zasady odżywiania pdf, szymon petlura…