ISBN

9788379769902: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/hashtag-remigiusz-mroz-128113u

Cena:


Dominikanie o ośmiu błogosławieństwach

Autor: Bracia Dominikanie

„Chrześcijanie najczęściej dobrze znają dziesięć przykazań. lecz zazwyczaj nie znają ośmiu błogosławieństw. Stąd po dziś dzień pokutuje wśród nich przekonanie. że błogosławieństwa są przeznaczone dla »wybranych«. dla chrześcijańskiej elity. dla ewangelicznych radykałów. a »zwykłym« ludziom wystarczy przestrzeganie przykazań. Pogląd to absurdalny. fałszywy i niebezpieczny” – przekonuje autor Wstępu. ojciec Maciej Zięba. Pan Jezus wspina się na górę. by Jego głos mógł dotrzeć do wszystkich.

Książka Dominikanie o ośmiu błogosławieństwach to zbiór różnorodnych komentarzy braci kaznodziejów. których łączy wspólnota życia i modlitwy.

Autorzy: Maciej Zięba OP. Przemysław Ciesielski OP. Dominik Jarczewski OP. Jarosław Głodek OP. Wojciech Jędrzejewski OP. Paweł Krupa OP. Jacek Salij OP. Krzysztof Popławski OP

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 21.99


ISBN

9788381373388: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/zespol-7-przychody-dochody-i-koszty-po-zmianach-izabela-motowilczuk-jan-charytoniuk-130034u

Cena: Samuel Milewski


Czas ucieka

Autor: Wiesława Maciejak

Z fabularnym rozmachem opowiedziana historia o tym. że nie ma miłości bez zaufania i że warto walczyć o swoje szczęście…

Miłość Teresy i Ksawerego kwitnie. Jednak nagła decyzja Ksawerego o podróży do Londynu w sprawach. jak twierdził. zawodowych zmienia plany narzeczonych i zmusza ich do przesunięcia daty ślubu.
Choć odłożony ślub w końcu dochodzi do skutku. a powód wyjazdu wkrótce się wyjaśnia. jego konsekwencje burzą spokój Teresy. Nieoczekiwanie pojawia się dziecko. które komplikuje życie małżonków.

Czas ucieka. a bohaterowie powieści ‚A życie się toczy’ dopisują kolejne lata i kolejne wydarzenia do swoich losów.

Moje życie było banalne. Lata powojenne – trudne i biedne. Potem małżeństwo. macierzyństwo. praca zawodowa. niedająca satysfakcji. Przejście na emeryturę pozwoliło mi zająć się pisaniem. początkowo były to krótkie wspomnienia. opowiadania. wreszcie nabrałam odwagi i napisałam powieść. a właściwie dwie. Może mój przypadek dodam otuchy seniorom. którzy często uważają. że w starszym wieku – już tylko nuda. smutek i oczekiwanie…
Wiesława Maciejak autorka „A życie się toczy”

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8trzepot skrzydeł pdf, katarzyna puzyńska więcej czerwieni, w drodze do gwiazd, prowincja noc, www mydwoje, histologia ksiazka, trzecia część 365 dni, bajki puszkina, osiedle marzeń chmielarz, notatki z biologii do matury rozszerzonej pdf, katarzyna grzybczyk, statystyka matematyczna zadania z rozwiązaniami pdf, pierwsze czytanki pdf, biczogon ozdobny, prawo o drogach publicznych, krzysztof zajas…